Esato

Forum > Regional > Europe, Middle East and Africa > No nii, siia eesti keeles!:)

Previous  123 ... 678 ... 131415  Next
Author No nii, siia eesti keeles!:)
Aivar
T68i
Joined: Jan 14, 2003
Posts: > 500
From: Estonia
PM
Posted: 2005-08-05 16:07
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Tänud! Oli päris meeldiv puhkus jah. Ühtlasi katsetasin, kuidas peab Eesti kliimaga harjunud mobiil vastu Aafrikas, kus parasjagu valitses VILUS +45 kraadi Ja kõrbe piiril oli kena levigi olemas.

Pidas vastu küll, aga mõni aeg hiljem hakkasid YES- ja NO-nupp streikima. YES-klahv oli ka varem streikinud, kuid siis iseenesest taas korralikult tööle hakanud. Näib, et tasapisi "paranevad" nad taas mõlemad ära, kuid üldiselt tuleb neid veel teatud nurga all vajutada, et reageeriksid.

Mis puutub telefoni K750, siis paistab teine päris elus pisut kenam kui K700. Või mis teised arvavad?

Ootan huviga, milline nii sisult kui väljanägemiselt tuleb järgmine mudel, olgu siis K800, K900 või mis iganes nimeks.
mel545
G900 Brown
Joined: Jan 05, 2005
Posts: 9
From: Estonia
PM
Posted: 2005-08-06 13:15
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
K 750 näeb jah päris hea välja. Hind on aga nats krõbe. Las kukub vähe siis proovin ära kindlasti.
Aivar
T68i
Joined: Jan 14, 2003
Posts: > 500
From: Estonia
PM
Posted: 2005-08-08 10:30
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
K700i tuli eelmisel aastal Eestis turule hinnaga ca 7000 krooni, nüüd saab uue mudeli juba 3000-3500 krooniga. Nii et küll selle K750i hind kukub ka õige pea.

Oli aeg (2002. aasta kevad), kui T68i maksis Esmofonis/Hallos 10 500 krooni...
bravofly
T68i
Joined: Nov 21, 2002
Posts: 153
From: Estonia
PM
Posted: 2005-08-08 16:24
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
hehe, nagu paar aastat tagasi, pean ka nüüd tõdema, et kui telefoni võtta kui tööriista, sis polegi tegelikult vahet, kui vinge ta nüüd täpselt on. ses mõttes soovitan asju rahulikult võtta ja tõesti hinnalangusi oodata. aga noh, eks siis tekib juba jällle miskit uut ja huvitavat
Aivar
T68i
Joined: Jan 14, 2003
Posts: > 500
From: Estonia
PM
Posted: 2005-08-09 15:42
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Ohoo, kes kirjutab! Heas mõttes muidugi Ma arvasin, et eestikeelse jutuveeru asutaja ei ole enam meiega. Miks oled nii kaua vaikinud?

Mis puutub telefoni kui tööriista, siis eks ta ole nagu iga teinegi tehniline vidin: mõni ootab temalt rohkem, mõni vähem; mõni tahab, et asi teeks pigem seda, teine, et pigem toda. Ja kui asi vastab ootustele, siis loomulikult tekib tahtmine seda võimalikult ruttu proovida.

Kui näiteks minu teha oleks, eelistaksin uut telefoni nö vanamoodsa must-valge ekraaniga. See-eest aga sooviksin, et telefon oskaks töötada mitmes erinevas süsteemis.

EMT kliendina oleks mul roamingu korras võimalik välismaal kasutada: GSM 850/900/1800/1900 + iDEN + CDMA + WCDMA + satelliitmobiilside. Mõelda kui tore, kui telefon oskaks kõigis neis sagedustest/süsteemides töötada.
JarodT
K700
Joined: Jun 10, 2005
Posts: 0
From: Estonia
PM
Posted: 2005-08-12 11:11
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Oi jah, siin on palju juttu küll, hea et eesti keeles, aga oma murele ma ikkagi vastust ei leidnud.
Võib-olla keegi siin oskab ise aidata või siis mingi suuna anda, kust vaadata.
Point selles, et juba kevadel sai endale muretsetud SE K700i. Ostsin ka ühe Trusti Bluetoothi seadme, et arvutiga ära ühendada. K700i on üks võimalus, et sa saad arvutit juhtida telefoniga nagu puldist. No seda ma alguses ka proovisin, päris mõnus oli. Aga siis kunagi ilmusid probleemid, et telefon ei ühenda endam kaugjuhtimist seadet minu arvutiga ära. Ma ei saa aru, milles probleem. Lasin isegi uuesti Trusti driverid peale, aga kasu ei mingit.
Siis hakkasin telefoni täpsemalt uurima.
Leidsin, et kui ma Bluetoothi kaudu otsin seadeid, siis ta leiab mu arvuti ilusti üles, isegi nimi on olemas ilusti "KIISU". Aga kui ma vaatan kaugjuhtimise alt näiteks, Desktopi alt, siis seal on kirjas üks muu arvuti, mis kunagi sai Bluetoothiga ära ühendada ja mu uut aruvtit seal ei ole kuidagi kirjas. Üritasin sealt ka seda vanat arvutit ära kustutada, aga ei kustu kuidagi, isegi tehase seadete taastamisega mitte.
Mõtlen ise, et kui saaks kaugjuhtimise, vali seade alt selle ära kustutada, siis võib-olla telefon loeb sinna endale mu uue arvuti ka sisse. Muidu tuleb kogu aeg kiri ette kaugjuhtimist üritades, et "Bluetoothi ühendus ebaõnnestus".

Võimalik, et jutt jäi segaseks, kui vaja äkki oskan ka paremini seletada kui küsitakse täpsemalt mida vaja.
Äkki keegi oskab siis aidata sellega.

Ette tänades
Jarod T.
Aivar
T68i
Joined: Jan 14, 2003
Posts: > 500
From: Estonia
PM
Posted: 2005-08-12 19:18
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Tervitus!

Kui oskaksin, siis aitaksin. Aga nagu ma mäletan, on Draqula siit Esatost see mees, kes erinevaid võimalusi telefoni ja arvuti vahel on katsetanud. Ehk hüppab ta siit mõnel päeval jälle läbi ja oskab midagi öelda.

Jarod T, kuidas muidu K700i-ga rahul oled? Kuidas tundub kõnekvaliteet ja leviomadused?
JarodT
K700
Joined: Jun 10, 2005
Posts: 0
From: Estonia
PM
Posted: 2005-08-12 20:56
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Pole midagi hullu, sain juba selle isegi tööle. Võtsin kõik maha, k.a. SonyEricssoni PC Suiti ja Trusti Bluetoothi driverid. Ilma nendeta hakkas ise ilusti tööle puhtalt Windowsi enda driveritega.

SE K700i olen ise täiesti rahul. Enne seda oli SE T630 (ka väga hea telefon), aga ikkagi arengut on ka vaja ja ikka edasi mitte taandarengut.
SE T630 kõige suurem mure oligi mälu väiksuses. K700i on seda piisavalt, ma ikka kasutan seda isegi mp3 mängijana kui just raadio levialast välja jään.
Kvalitet vastab täiesti SonyEricssonile. Ma ei ole kunagi pidanud SE või Ericssonis pettuma.
bravofly
T68i
Joined: Nov 21, 2002
Posts: 153
From: Estonia
PM
Posted: 2005-08-13 02:54
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Nojah, alles ma seletasin siin, kuda telefon tööriist on. Nüüd uut vaja Tea, kas keegi juba on jõudnud K300i-d proovida? Ma nati kooner ka exole ja mingit väga hirmsat pilli ei viitsi osta
mel545
G900 Brown
Joined: Jan 05, 2005
Posts: 9
From: Estonia
PM
Posted: 2005-08-14 11:40
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Ma proovisin ka läbi bluetoothi oma arvutit juhtida aga ei midagi ja mis mul selleks üldse vaja on ja mida ma seal täpselt teha saan. Ma ei mäleta mis firma mul see bluetooth on(lugesin kuskilt et kõik ei pidanud toetama seda puldi värki) äkki saad aidata ja natuke mind õpetada mis arvutis ja telefonis teha tuleb. Kui ma proovisin ütles ka et ühendus ebaõnnestus ja jätsin asja sinnapaika.
JarodT
K700
Joined: Jun 10, 2005
Posts: 0
From: Estonia
PM
Posted: 2005-08-19 16:40
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Mul oli vahepeal sama viga.
Selle vastu aitas see, et võtsin kõik bluetoothi (Trusti) diverid maha ja lasin arvutist maha ka SonyEricssony PC-Suite´i.
Lasin arvutil endal peale panna XP enda driverid ja nüüd töötab laitmatult. Telefon töötab ilusti puldina.
mel545
G900 Brown
Joined: Jan 05, 2005
Posts: 9
From: Estonia
PM
Posted: 2005-08-19 17:59
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Noo ma proovin veel.
allar
W800
Joined: Mar 24, 2005
Posts: 1
From: Estonia
PM
Posted: 2005-08-23 12:22
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Nii.
Minagi siin jälle.
Vaikselt hakkan pettuma k500i töökindluses ja üldse olekus.
Esiteks, korpus, ekraani ümbert koorub hõbedast värvi maha, ise seda nühkinud ei ole.
Siis, põhjapistik on vastik, kõik laadijad/kaablid/HF jne logisevad ja saavad vigase kontakti.
Kokku pole kordagi jooksnud, aga järsku pildi on lihtsalt eest visanud.
Aga noh, varsti tuleb nagunii mulle k750i/w800i.
Õnne ja jaksu!
Head algavat kooliaastat koolipoistele ka. [addsig]
lumememm
T68 gold
Joined: Aug 24, 2005
Posts: 1
PM
Posted: 2005-08-24 15:46
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Heh, mõtlesin juba ise siia teema teha . A õnneks leidsin selle .

Hah, ma ei teadnudki, et Nokia 3100 pealt saab ka postitada... Lahe !
Aivar
T68i
Joined: Jan 14, 2003
Posts: > 500
From: Estonia
PM
Posted: 2005-08-24 17:22
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Tervitus Lumememmele

Allar, mida siis valid, kas K750i või W800i?
Access the forum with a mobile phone via esato.mobi
Previous  123 ... 678 ... 131415  Next
Goto page:
Lock this Topic Move this Topic Delete this Topic