Esato

Forum > Regional > Europe, Middle East and Africa > No nii, siia eesti keeles!:)

Visitors browsing this topic: 1
Add to Bookmarks
Previous  123 ... 1112 131415  Next
Author No nii, siia eesti keeles!:)
Aivar
T68i
Joined: Jan 14, 2003
Posts: > 500
From: Estonia
PM
Posted: 2007-03-01 17:46
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Ahoi! Miks Sa pead ta ära andma? Testid kellegi/millegi heaks?
r0cket
Sony Xperia S
Joined: Oct 08, 2006
Posts: 19
From: Estonia
PM
Posted: 2007-03-01 20:36
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Testin jah ühe uue tehnikaajakirja tarbeks, mis ilmub 8. Märts (selle telefoni ülevaade peaks ilmuma teises numbris, ehk aprillikuus)
GH337 -> GH688 -> SH888 -> A1018s -> A2618s -> Alcatel OT 535 -> K500i -> W810i -> T650i -> X10 Mini
bravofly
T68i
Joined: Nov 21, 2002
Posts: 153
From: Estonia
PM
Posted: 2007-03-01 21:33
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Vahva, tahaks jah kodumaist arvustust selle aparaadi kohta. Kui siin kuulujuttude tasemel tast juttu oli, siis mul erilist usku polnud, nupud tundusid jaburalt väikesed. Aga kuidagi on ta tõbras meeldima hakanud Hind on muidugi soolane, eks peab ootama veidi, enne kui küüned taha saab. Teiseks telefoniks sobiks jube hästi. Muide, ega sellest midagi kuulda pole, et kas W200 ka Eestisse jõuab kunagi? Mul oleks pere väiksematele tegelastele just sellist odavat telefoni vaja, saaksid nad oma muusikavajadused rahuldatud ja mina oleks rahul, et kogu pere SE telefonide peal
r0cket
Sony Xperia S
Joined: Oct 08, 2006
Posts: 19
From: Estonia
PM
Posted: 2007-03-01 21:41
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Ma usun et kõik need W seeria telefonid tulevad järjest siia ka, pole nad maailmaski veel õieti väljas. W880i vist Eestis VEEL müügil pole, minukäes vist mingi testmudel, reaalselt ma müügil pole näinud ja hind on väljas ainult Tele2'l. Samas need W880i nupud pole nii mugavad midagi, kui algul tundusid. Näpp ikka eksib ära küll küll natuke kiiremalt tegutseda. A samas on ta käes ikka nii kuradi kena asi, pildi pealt mulle ta ei meeldi,a käes hoida ja vaadata on nii mõnus.

Mõnded pildid ka: http://estonia.ca/allarijama/W880i

_________________
GH337 -> GH688 -> SH888 -> Alcatel OT 535 -> K500i -> W810i

[ This Message was edited by: r0cket on 2007-03-02 14:57 ]
bravofly
T68i
Joined: Nov 21, 2002
Posts: 153
From: Estonia
PM
Posted: 2007-03-27 11:01
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Nii. Vaatasin siin, et EMT on hakanud mingisugust MSN messengeri appi levitama. Kehv lugu selles, et väidetavalt telefonidest toetab teenust ainult K750? et siis millest see tulla võib? Proovisin oma w700i-ga, ei anna SurfPortis võimalustki allalaadimiseks. Java vidinate tugi on ju ometi olemas. Oskab keegi äkki kommenteerida? Sest teenusel iseenesest on jumet, kuna hind tundub soodne olevat (eriti tänu sellele, et ei maksa mitte andmemahu pealt, vaid nädala kaupa kindel summa, 9 eeki vist oli).
r0cket
Sony Xperia S
Joined: Oct 08, 2006
Posts: 19
From: Estonia
PM
Posted: 2007-03-29 21:33
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Ma olen 100% kindel et MSN töötab ka W700i peal, lihtsalt see telefon pole arvatavasti järele proovitud ja seega ei lase ka sellele telefonile tirida.
Ühesõnaga W700i pole lisatud positiivsesse listi. Seal üldse kahtlaselt vähe telefone.
GH337 -> GH688 -> SH888 -> A1018s -> A2618s -> Alcatel OT 535 -> K500i -> W810i -> T650i -> X10 Mini
Aivar
T68i
Joined: Jan 14, 2003
Posts: > 500
From: Estonia
PM
Posted: 2007-05-03 11:44
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Tere taas!

Bravofly, kas Su kaasa kasutab endiselt mudelit K610i? Oleks mõned küsimused. Ja muidugi on teretulnud ka teiste selle telefoni omanike vastused.

Soetasin nüüd kah sama mudeli, sest varsti läheb 3G roamingut vaja ja K610i on ainuke SE telefon, mis mulle meeldib. Hinges on ikka aga aukohal vana hea T68i. Mine tea, kui K610i peaks streikima asuma, siis ei hakka ma tema garantiiremondiga jändama ja võtan T68i igapäevakasutusse tagasi.

Esmalt tahan kiita K610i kõnekvaliteeti. Kõne kostub äärmiselt selgelt ja puhtalt ka 3G võrgus (nii mulle kui teisele poolele). Väike kartus oli enne küll, et äkki 3G võrgus kipub kõne hakkima või ebaloomulikult kõlama (olen selliseid kurtmisi kuulnud). Pealegi oli/on minu T68i kõnekvaliteet kah super, kuid tema töötab ju ainult GSM-võrgus. Aga õnneks oli see kõnekvaliteedi kartus täiesti asjatu.

Kiita võiks veel muudki, aga ei hakka siin ruumi raiskama, küsin vaid paari apsaka kohta.

*Kui telefoni esimesel päeval seadistades tahtsin ühe netijärjehoidja aadressit muuta, ütles telefon, et "mälu täis, kustuta mõni fail". Kui sellest menüüst välja ja siis uuesti sisse läksin, oli kõik korras.

* Märgete all märkeid lisades või muutes teatab telefon, et "salvestamata". Ometi salvestab kenasti.

Loodetavasti oli netijärjehoidja puhul tegu esimese ja viimase taolise apsakaga. Aga märkmete lisamisel teatab telefon jätkuvalt, et "salvestamata", ent salvestab ära.

Ehk viitsite proovida ja oma telefonil mõne märke lisada ja/või muuta?

Kas ja milliseid apsakaid on teie K610i teinud?

Tänud ette ära!

PS. Minu uuel telefonil on hetkel kõige uuem tarkvara: R1JG001
bravofly
T68i
Joined: Nov 21, 2002
Posts: 153
From: Estonia
PM
Posted: 2007-05-10 08:21
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Kõigepealt K610i. Ma pole Aivari mainitud tõrkeid täheldanud. Tõsi, üks asi on küll selle telefoni puhul halb, et mälu on kahtlaselt vähe. Kui mälust rääkida, siis millise loogika järgi on K-seeria (justkui kaameratelefon?) telefonil 64 megane mälukaart ja telefoni enda mälu samuti olematult väike? See siis minupoolseks kommentaariks K610i kohta.

Minupoolne küsimus on hoopis see, et kes tegeleb Eestis telefonide remondiga? Mu sõbral on W810i, kukkus sellega õnnetult ja telefon ei võta enam pilti ette. Pole ta probleemis sügavalt süvenenud, aga väidetavalt ootab ees displei vahetus. Telefon ei käi ka garantii alla. Ehk siis, kus ja millise raha eest seda remontida saaks, soovitavalt Tallinnas?

PS. Lastele telefoni lutsida andmine lõppeb paari klahvi töö lõppemisega
Aivar
T68i
Joined: Jan 14, 2003
Posts: > 500
From: Estonia
PM
Posted: 2007-05-14 16:22
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Tänud vastamast!

See esimene tõrge oligi loodetavasti ainuke selline apsakas, mis korra juhtub ja siis on taas ok. Märkmete salvestamise/muutmise juures väidab aga järjekindlalt iga salvestamise järele, et "salvestamata". Ju ununes tal miskipärast kapitaalselt meelest, et õige oleks öelda "salvestatud" Aga kui muud viga külge ei tule, siis ei hakka sellepärast tarkvara ülekirjutamisega jantima. Võibolla aasta pärast või siis, kui sellele telefonile on välja tulnud kõige viimasem ehk lõplik tarkvara enne mudeli tootmise peatamist, lasen tarkavara uuendada.

Muide, tegin just äsja selle telefoniga mõned pildid, sh 2 MP. Kui Sina ütlesid ühes oma eelnevas kommentaaris, et K610i kaamera kvaliteet ei kannata kriitikat, siis mina vaidlen vastu. Fotograafia asjatundaja lausa hämmastas mind värvide loomulikkus ja ühtlus (samuti teravus) arvuti ekraanil. Muidugi, kui vaadata pilti originaalsuuruses, saab kohe aru, et ülemäära megapikselid seal pole. Aga niiöelda tavaformaadis 10x15 või isegi poole suuremana on super! Proovin peatselt fotolaboris järele, kuidas see paberile jääb.

Olgu veel öeldud, et kasutasin re˛iimi "tavapilt", kuigi on olemas ka valik "kvaliteetpilt". Huvitav, kas see "kvaliteetpilt" teeb siis tõesti pilti kvaliteetsemaks?

Ütlesid, et telefonis on 64 MB mälukaart. Mina tühjendasin mälukaardi enda arvates igasugu sinna salvestatud infost ja sain täpselt 60 MB. Ei tea, kas midagi jäi kahe silma vahele või ongi need kaardid sutsu erinevad.

Küsid, kes tegeleb Eestis telefonide remondiga. Nagu ma tean, toob Maifon Baltic SonyEricssoni mudeleid meile. Äkki on remont ka nende rida? Muidugi on ka mobiilsidefirmadel oma väljaõppinud remondimehed. Ja kui vanasti jagus mõni neist ka Tartusse, siis nüüd tehakse kõik Tallinnas. Isegi tarkvara ülekirjutamisega ei saada mujal hakkama...

Samas on ka mõned väiksemad mobiile müüvad firmad/poed, kes kohapeal üht-teist remontida oskavad. Näiteks Tartus ja veel mõnel pool on Germandia (endise Teleringi järglane).

Ja lõpuks üks uus teema ka. Kui sageli sa oma telefoniga rääkides enda kõne kaja kuuled? Minul on seda aeg-ajalt erinevate mudelitega juhtunud. Mõnikord kestab kaja kauem, teinekord vaid mõne sekundi. Mäletan, et mudeliga T18s oli kaja alguses lausa häirivalt tugev. Siis põhjendati tollases Halloos, et kaja juhtub teinekord just GSM 1800 võrgus.

Nüüd olen ka uue telefoniga K610i mõne kõnega kerget kaja kuulnud. Reeglina väga nõrka ja see kestab ehk kümmekond sekundit. Eelmise telefoniga T68i "käis kaja külas" kah suvaliselt. Mõnikord oli, siis paljude kõnede jooksul aga mitte kordagi...
Aivar
T68i
Joined: Jan 14, 2003
Posts: > 500
From: Estonia
PM
Posted: 2007-05-15 09:20
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Mis kajamisse puutub, siis eile suunasin oma kõned lauatelefonile, sest mobiilil hakkas aku tühjaks saama ja laadijat polnud kaasas. Ja siis ühe kõnega kajas ka lauatelefon! Nii et see kajamine vist on ikka eeskätt võrkude ja kaablite häda kui telefoni probleem... ?
bravofly
T68i
Joined: Nov 21, 2002
Posts: 153
From: Estonia
PM
Posted: 2007-05-15 15:04
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Kaja võib tõesti võrgu häda olla, sest mu w700-l on sama häda aeg-ajalt. Mis kaamerasse puutub, siis mulle tundub, et -l see varieerub natuke mitte ainult mudelite vahel, vaid ka konkreetsete isendite vahel. Või on häda selles, et mul põngerjas on aegajalt lutsutanud seda telefoni
Katsetasime ka üle sinihamba arvutiga paaritamise ära, toimib suurepäraselt. Saab netti ja peale selle saab veel telefoni ja kaardi mäludes rahulikult ringi surfida. File Manager polegi eriti hea lahendus mälu haldamiseks, lihtsalt üle sinihamba paaritamine andis palju paremaid võimalusi, nii PC kui Maciga.
PS nüüd on mul majapidamises Nikon D40, mis küll ei helista, aga selle eest teeb suurepäraseid pilte

[ This Message was edited by: bravofly on 2007-05-15 14:05 ]
Aivar
T68i
Joined: Jan 14, 2003
Posts: > 500
From: Estonia
PM
Posted: 2007-05-15 16:30
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Nojah, pildistamiseks olgu ikka fotoaparaat, olen täiesti päri Mobiilikaamera on lihtsalt kaasas ja mõnikord võib kasulikuks osutuda, nagu on minu puhul juba juhtunud.

Mis sellesse kajamisse puutub, siis küsisin eraviisiliselt kommentaari ka Sony Ericssonilt ja EMT-lt. Esimene vastas (copy+paste): "Kaja kõneajal oleneb rohkem, milline on kasutatava operaatori võrk. Kaja kõne ajal võib esineda, kuid kui see muutub häirivaks või tavapäratust valjemaks, siis tasub telefoni kontrollida teeninduses."

EMT aga kostis (kah copy+paste): "Palun täpsustage Teie mobiiltelefoni number ning mõni konkreetne kõnetoimumise kellaaeg ja kuupäev. Siis on võimalik probleeme lähemalt uurida."

Ehk teinekord annan kajanud kõne parameetrid EMT-le ja vaatan, mis nad ütlevad.

Hea oleks muidugi, kui leiduks hoopis erapooletu spetsialist, kes seda probleemi teab ja selgitada oskab. Aga see selleks, lõpetan nüüd oma kajade jutu
Aivar
T68i
Joined: Jan 14, 2003
Posts: > 500
From: Estonia
PM
Posted: 2007-05-28 08:55
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Nüüd siis vastati kajamise kohta. Loetleti päris palju nüansse, mis võib panna telefoni kajama. Nii et ei midagi kindlalt, võimalusi on palju. Niipalju veel, et minu enda kõne kipub kajama vaid siis, kui helistab mulle üks konkreetne number/telefon või helistan mina talle.
Loeme selle teema lõpetatuks.
bravofly
T68i
Joined: Nov 21, 2002
Posts: 153
From: Estonia
PM
Posted: 2007-05-28 09:52
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Muide, kajaga seoses meenus järgmine nüanss, oled sa Aivar oma telefoniga muusikat kuulata üritanud? Mingil põhjusel kipuvad telefonid sisisema, naljakal kombel just W-seeria telefonid. K-seeria toimib justkui normaalselt. Kuidas sul on? Mulle see muusika kuulamine on ikka suht-koht oluline, mõtlen siin, et ehk peaks oma W700i välja vahetama K-610i vastu(heli justkui parem ja ta pagan näeb hea välja ka )
Aivar
T68i
Joined: Jan 14, 2003
Posts: > 500
From: Estonia
PM
Posted: 2007-05-28 13:15
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Esmalt korraks siiski veel sellest kajast, ehkki lubasin teema lõpetatuks lugeda. Nüüd oma teksti uuesti lugedes jäi mulje, et ehk selgitasin pisut valesti. Ja nimelt: kuigi minu jutt kostub kajana minu enda telefonis, võib süüdi olla teise osapoole telefon. Näiteks on tal liiga tundlik mikrofon ja/või kuulari heli valju ning nõnda "vupsab" minu jutt tema kuularist tema mikrofoni ja siis minu telefoni tagasi. Nagu öeldud, tundub minu jutt mõnikord kajavat vaid siis, kui mulle helistatakse just ühelt kindlalt numbrilt/telefonilt.

Nüüd on küll selle teemaga minu poolt kõik

Bravofly,

mis Sinu küsimusse puutub, siis praegu ei tea kahjuks kommenteerida. Telefoniga pole ma kunagi muusikat kuulanud ja koduski tuleb tuju vanaldane muusikakeskus vaid harva sisse lülitada.

Ma eeldan, et see sisin on kuulda kõrvaklappidega? Neid mul telefoni jaoks ei ole. Võiksin katsetada valjuhääldiga, aga sellega vist ei saa nii peenest nüansist aru? Hmm.. aga ega mul peale helina moodi lugude ühtki muusikapala telefonis olegi.
Access the forum with a mobile phone via esato.mobi
Previous  123 ... 1112 131415  Next
Goto page:
Lock this Topic Move this Topic Delete this Topic