Esato

Forum > Regional > Europe, Middle East and Africa > No nii, siia eesti keeles!:)

Previous  123 ... 789 ... 131415  Next
Author No nii, siia eesti keeles!:)
allar
W800
Joined: Mar 24, 2005
Posts: 1
From: Estonia
PM
Posted: 2005-09-03 20:35
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
W800i olemas siis.
Aivar
T68i
Joined: Jan 14, 2003
Posts: > 500
From: Estonia
PM
Posted: 2005-09-05 13:39
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Kui mahti saad, vahenda muljeid teistelgi. Mis on positiivne, mis negatiivne?
allar
W800
Joined: Mar 24, 2005
Posts: 1
From: Estonia
PM
Posted: 2005-09-05 17:01
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Positiiviset on palju, see on põhimõtteliselt nagu K750i, aga muusikanupp on eraldi ja väljalülitatuna saab ka MP3 kuulata.
Kuigi K750i disain meeldib rohkem, tuli ikkagi W800i, otsustavaks said paremad klapid (vahejupp tavalistee klappide jaoks) + 512MB mälukaart. Digikas teeb üllatavalt head pilti, parim siiani nähtust. Autofookus töötab hästi, makrovõte on veidi udune. Heli on tõesti hea, parim jällegi mida kuulnud (nimi "walkman" pole naljaasi )

Negatiivne: Veidi paks on, nupud on lamedad, kuigi suhteliselt suured. Esialgu ei teagi rohkem muljetada.

[ This Message was edited by: allar on 2005-09-05 16:02 ]
Aivar
T68i
Joined: Jan 14, 2003
Posts: > 500
From: Estonia
PM
Posted: 2005-09-09 15:38
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Ega Sinu W800i juhuslikult ei kriuksu? Nagu teised siin kurdavad, pidavat K750i käes kriiksuma-kriuksuma. Korpus vist nagiseb, mitte küll klahvid.

Muide, kas eesti keel on W800i-s juba olemas või tuleb seda veel oodata? Varem jõudsid telefoni kohe eestikeelsetena müüki, nüüd kipub teistmoodi olema.

Kuidas Sinu uue telefoni aku kestab? Ja kuidas on leviga lood? Näiteks võrreldes Sinu eelmise telefoniga?
allar
W800
Joined: Mar 24, 2005
Posts: 1
From: Estonia
PM
Posted: 2005-09-11 14:53
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Levi vahet tunda ei ole, pole levi äärealadele sattunud uue telefoinga. Nagisemist kuulda ei ole. Minu telefon on igatahes inglisekeelne. Aku peab enamvähem, hetkel läheb teine päev ja aku on 74%. Pleierit kasutan ohtralt.
Draqula
Sony Xperia SP
Joined: Jun 22, 2002
Posts: 197
From: Estonia
PM
Posted: 2005-09-12 15:32
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Niih, vahepeal on kole kiire olnud. Sai TTÜ bakalaureus ära lõpetatud (lõputöö kaitsmisel juhtisin PowerPointi esitlust T630'ga FMA abil üle BT ). Nüüd siis lähiajal olen tõenäoliselt jälle rohkem siin tegus.

EMT Topelt+ sügiseses kliendilehes lubatakse et alates 19.sept antakse topelt+ kliendile K750i 4990EEK eest.

Seega mina loen päevi. Käisin eile emt'ist uurimas kuidas on keeltega, nad vaatasid et veel pole balti regiooni telefone jõudnud lattu, kuid vastav alajaotus oli olemas, seega on neid varsti oodata. Äkki siis 19. septembriks ongi juba olemas...

Kui ei ole, aga ikka on kindel soov saada eestikeelseks, siis Maifon Balticus saab seda raha eest teha lasta, garantii alla see liigutus ei lähe, ei olevat niisama softi upgrade.

[ This Message was edited by: Draqula on 2005-09-12 14:35 ]
Aivar
T68i
Joined: Jan 14, 2003
Posts: > 500
From: Estonia
PM
Posted: 2005-09-13 16:46
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Welcome back, Draqula

Üks hästi rumal küsimus: mis asi on FMA, mille abil Sa oma esitlust juhtisid?

Mis puutub K750i hinda EMT topeltplussi klientidele, siis see hakkas mulle ka silma. Anna oma muljetest teada, kui oled uue telefoni omanik.

Mina kasutan seni ikka oma vana telefoni T68i, mille ostsin 2002. aasta 31. mail. Pärast sellesuvist Tuneesias käiku tahavad YES-, NO- ja 8-klahv pisut teistsugust vajutamist, et reageerida. Tõsi, YES-nupp oli jupsinud pisut ka varem. Kui aga need mehaanilised tõrked kõrvale jätta, töötab ikka ideaalselt korralikult Ka aku kestab nagu oleks tutt-uus. Loodame, et ära ei sõnunud

Kuidas Sinu T630 Sinu varasemate telefonidega võrreldes on vastu pidanud?
Draqula
Sony Xperia SP
Joined: Jun 22, 2002
Posts: 197
From: Estonia
PM
Posted: 2005-09-13 18:05
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
It's good to be back

FMA ehk Float's Mobile Agent, üldiselt võimalus muuta SE mobiil arvuti juhtpuldiks (Powerpointi kaugjuhtimine, Winampi playlist telefoni ekraanil jne), täpsemalt vaata:
http://fma.sourceforge.net/index2.htm

T630 tundub kõigist siiani omatutest (3210, T28, 6210, T68(i), 5100, T630) kvaliteetseim füüsilise ehituse osas. TFD ekraan ja bluetooth handsfree kasutamine nõuavad akult oma, seega keskmiselt iga kolmas öö veedab laadija otsas. Hetkel turul olevatest telefonidest usun, et paremat hinna ja funktsionaalsuse kombinatsiooni ei leia. Seda kinnitas ka üks EMT'i müügimees kellega juhuslikult rääkisin SE telefonidest.

Seega mõistlikku põhjust teda välja vahetama hakata nagu polegi. Aga... See krdi K750 on lihtsalt liiga ahvatlev ning 5K tundub enam-vähem hind selle lustikummuti eest. Eelkõige said otsustavaks veel parem kasutajaliides, tõsiseltvõetav kaamera ja MP3 mängija, mida eraldi pole raatsinud hankida.
JarodT
K700
Joined: Jun 10, 2005
Posts: 0
From: Estonia
PM
Posted: 2005-09-14 19:05
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
To Draqula!
Lugesin su posti ja hakkasin sellest progest huvituma. Tõmbasin sealt lehelt kõige uuema programmi siis alla. Tundub küllaldki sarnane MobilEditiga (kui oled seda näinud).
Kahjuks ei saanud mina küll aru, kuidas saab seda programmi kasutades telefoni puldina (SE K700i on see juba sisse ehitatud MediaPlayeri, Power Pointi ja Desktopi juhtimiseks).
Kui saaks, siis oleks teretulnud selle programmi juhend kuidas telefoni puldina töötama panna ja kuidas saab Winampi playlisti mobiilis näha, olen sellest vägagi huvitatud.

Lugupidamisega Jarod T.

[ This Message was edited by: JarodT on 2005-09-14 18:05 ]

[ This Message was edited by: JarodT on 2005-09-14 18:06 ]
allar
W800
Joined: Mar 24, 2005
Posts: 1
From: Estonia
PM
Posted: 2005-09-15 17:48
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Nojah. Pidin oma W800i maha m��ma. K500i on tagasi.
[ This Message was edited by: allar on 2012-12-18 02:25 ]
[addsig]
Draqula
Sony Xperia SP
Joined: Jun 22, 2002
Posts: 197
From: Estonia
PM
Posted: 2005-09-16 09:44
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Quote:

On 2005-09-14 19:05:05, JarodT wrote:

Kui saaks, siis oleks teretulnud selle programmi juhend kuidas telefoni puldina töötama panna ja kuidas saab Winampi playlisti mobiilis näha, olen sellest vägagi huvitatud.

Lugupidamisega Jarod T.



1) Kui kasutad Widcommi softi bluetooth haldamiseks

Esiteks eeldan, et oled telefoni bluetoothiga arvutiga ühendanud ja COM profiiliga ühendus toimib. (kui pole siis anna teada ja seletan täpsemalt).

Räägin kuidas sain asja toimima T630 baasil, võimalik, et esineb erinevusi.

Kui sa lood arvuti ja telefoni vaheldusel bluetoothiga virtuaalse "COM port" profiiliga ühenduse, siis sellele ühendusele antakse pordi number, mingi COMXX.

See konkreetne virtuaalne port tuleb lubada arvuti Control Panel - Phone Monitor seadetest. Muidu ei oska arvuti telefoniga ühendust luua.

Siis tuleb FMA installida ja seadetest määrata eelpoolmainitud COM port ühendamiseks. Ning kui oled nüüd esiteks bluetooth ühenduse püsti saanud COM profiilil ja programmis ka "Connect" vajutanud, siis peakski asi töötama ja telefoni "Lisaseadmed" menüüsse tekkima FMA ja sellesse alamenüüsse omakorda erinevate programmide juhtimismenüüd. Järgmistel kordadel käsitisi bluetooth ühendust enam tekitama ei pea, programm peaks oskama seda ise aktiveerida.

2) Kui kasutad WinXP SP2'ga kaasa tulnud sisseehitatud bluetooth haldamist, siis oli asi vähe lihtsam, ise seda katsetand ei ole, kuid peaks piisama bluetooth aadressi sisestamisest (ei mäleta küll kas arvuti bluetooth seadme aadressi või telefoni bluetooth aadressi) FMA seadetesse.

Eeldatud on siiski, et eelnevalt oled saanud arvuti ja telefoni bluetooth ühenduse toimima. Win XP SP2 bluetooth stack minuteada ei toeta audio ülekannet ainult, seepärast mina seda ei kasuta.


Sai suht segane, kuid eks siis küsi, kui miskit arusaamatuks jäi. Mul hetkel arvutil pole peal FMA'd kuna hiljuti installisin XP uuesti, seega ei saanud kõike kirjutatut tähthaaval üle kontrollida ja võib esineda ebatäpsusi.
JarodT
K700
Joined: Jun 10, 2005
Posts: 0
From: Estonia
PM
Posted: 2005-09-18 09:22
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
To Draqula!

Sinu soovitused olid õiged ja ma sain selle osaliselt tööle.
Samas, nagu sa kirjutasid siis SP2 ei saa võib olla seda korralikult tööle. Ma sain oma telefoni selle programmiga ära ühendatud ja saan sellega ka telefoni hallata, kuid telefoni ei tulnud mingit uut asja nimega "FMA". Nii, et Winampi ja muid programme ma selle FMA vahendusel ei saa juhtida.
Peaks aga mainima seda, et FMA on parem MobilEditist, kuna see võimaldab juurdepääsu ka kalendrile ja seda sirvida jne.

Tänud ikkagi Draqula
Draqula
Sony Xperia SP
Joined: Jun 22, 2002
Posts: 197
From: Estonia
PM
Posted: 2005-09-21 15:02
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Quote:

On 2005-09-18 09:22:42, JarodT wrote:
To Draqula!

Sinu soovitused olid õiged ja ma sain selle osaliselt tööle.
Samas, nagu sa kirjutasid siis SP2 ei saa võib olla seda korralikult tööle. Ma sain oma telefoni selle programmiga ära ühendatud ja saan sellega ka telefoni hallata, kuid telefoni ei tulnud mingit uut asja nimega "FMA". Nii, et Winampi ja muid programme ma selle FMA vahendusel ei saa juhtida.
Peaks aga mainima seda, et FMA on parem MobilEditist, kuna see võimaldab juurdepääsu ka kalendrile ja seda sirvida jne.

Tänud ikkagi Draqula



Hmm, Et programm sai telefoniga ühenduse aga ühenduses oleku ajal ei olnud FMA menüüd Lisaseadmete all? Imelik. Võibolla tulevastes FMA versioonides töötab asi paremini. Nii kui või paari tagant ilmub uusi versioone.
Aivar
T68i
Joined: Jan 14, 2003
Posts: > 500
From: Estonia
PM
Posted: 2005-09-23 16:17
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Tervitused Saksamaalt Münceni kesklinnast! Mòtlesin proovida, kuidas GPRS siin töötab. Kui seda teksti loete, siis järelikult töötab hästi :)

This message was posted from a T68i

Aivar
T68i
Joined: Jan 14, 2003
Posts: > 500
From: Estonia
PM
Posted: 2005-09-23 16:51
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Uups... H-täht ununes Münchenist ära ;)

This message was posted from a T68i

Access the forum with a mobile phone via esato.mobi
Previous  123 ... 789 ... 131415  Next
Goto page:
Lock this Topic Move this Topic Delete this Topic