Esato

Forum > Regional > Europe, Middle East and Africa > Slovak forum V.2

Author Slovak forum V.2
boto43
M600 black
Joined: Nov 23, 2003
Posts: > 500
From: Trnava-Nitra,Pardubice CSSR
PM
Posted: 2021-03-04 17:36
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
jo woldkide mel sem to co tvuj pes. Je to rakovina imunity. Byl sem celej rok v nemocnici - 6 chemoterapii a nevim kolik vozareni. Dostali mne s toho 2018, pak mi v motolu na ct zijstili ze v spine line jiz nic nemam a sel jsem v dom. Zacal jsem delat v 2019 a lituji to. Nevim se postavit na zidli, rebrik a nevim zvednou se zeme temer nic. Tohle jaro se to zlepsilo. Jo zlepsilo a ted je kovid. Nevim si vybrat na co zemrit - rakovina nebo covid. Covidu se bojim vic jak rakoviny. Covid neleca, nechaj te zemrit v dom. Jo sorac je hodne starej , smrtka mu snad jeste nehrozi. Nema vod chot zdravotni segru nebo neco takovyho. Jo pujdu na Slovac at mne vopichaji sputnikem. Cesi se to boji koupit, usa a eu jsou proti. Nad 60 se vakcinovat jiz musi. Je to jedno jak zemres.
Joja jiz nemam svou dna, lecba rakoviny krve jak leukemie, lymfon je na smene dna krve. Nejspis vsechno zabijou a pak daji novou dna. Jsem jinej clovek.
[ This Message was edited by: boto43 on 2021-03-04 16:40 ]
ja cejtim se bejt esatem sk podvedenej
sorac
J300
Joined: Sep 05, 2004
Posts: 42
From: SKlandia - New Mine
PM
Posted: 2021-03-04 17:45
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
to ma mrzi...

vela sily ti prajem..
You'll never get a second chance to change the first impression.
oltcit
M600 black
Joined: Sep 01, 2004
Posts: 7
From: Somewhere in the UK
PM
Posted: 2021-03-04 18:09
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Boto: zozen si Ivermectin a nasad si to. To aspon nezomries na covid,ale mozno pomoze aj s tvojim problemom. S nasim psikom som chodil na infuzie,nakoniec som ho musel dat uspat,lebo strasne trpel.
Sorac: vobec si sa nezmenil,prd o tom vies,hlavne,ze ostatni su blbci. Vela zdaru s vakcinami.
What does not kill me, makes me strengthen
Branik
T68 gold
Joined: Aug 15, 2007
Posts: 0
PM
Posted: 2021-03-04 19:32
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Zdar banda. Oltcite starej brachu, never konspuiracnym kokotinam prosim ta Tusim ken o astre zeneca je zname, ze mozes dostat covid, ale je sanca 99% ze nebudes mat tazky priebeh a nepojdes do nemocnice. Stale dobre, nie? Len sa divim, ze to v tom okopirovanom texte nebolo.. preco asi?

Inac sa mam super, tento rok bol asi najlepsi po vysokej skole na intraku. 10 mesiacov home office, roboty malo, vyplata rovnaka
[ This Message was edited by: Branik on 2021-03-04 18:34 ]
Branik
T68 gold
Joined: Aug 15, 2007
Posts: 0
PM
Posted: 2021-03-04 19:39
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Aby ste nezabudli ako vyzeram, moj syn,11 rokov uz, zena stake ista, G. Xenik je uz vyse roka pod zemou.

Kks ako sa tu pridavaju ibrazky? Tvle
oltcit
M600 black
Joined: Sep 01, 2004
Posts: 7
From: Somewhere in the UK
PM
Posted: 2021-03-04 20:17
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Cau Brano,stale byvas tam,na tej stavbe? ?
Ja som dnes navaril kotlikovy guláš,upiekol domaci,kvaskovy chlieb, zapili Tokajskym,sveta zit. Spravil si doma test z krvi,bez závad....
What does not kill me, makes me strengthen
Branik
T68 gold
Joined: Aug 15, 2007
Posts: 0
PM
Posted: 2021-03-04 20:38
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Akej stavbe? V BA? Ee, na dedinu som sa prestahoval. Ako sa tu davaju obrazky, da sa to vobec? Vyzera ze je to tu uz mrtve
oltcit
M600 black
Joined: Sep 01, 2004
Posts: 7
From: Somewhere in the UK
PM
Posted: 2021-03-04 21:20
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
No tam,kde som bol(dedina) obrazky musis linkovat .
What does not kill me, makes me strengthen
sorac
J300
Joined: Sep 05, 2004
Posts: 42
From: SKlandia - New Mine
PM
Posted: 2021-03-05 14:18
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
oltcit nemam sa preco menit no ty by si sa mal..

mam k zdravotnictvu velmi blizko.. cela moja rodina kde soms a ozenil su vsetko od zachranarov cez hasicov a doktorov.. takze viem o tom podstate viac ako si si ty precital na nejakej infovojne...
You'll never get a second chance to change the first impression.
oltcit
M600 black
Joined: Sep 01, 2004
Posts: 7
From: Somewhere in the UK
PM
Posted: 2021-03-05 17:53
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Hmm,to ako ked si kupis lietadlo,tak sa z teba stane letec? A ked sa prizenis do pravnickej rodiny,tak sa stanes pravnikom,ci do lekarskej rodiny tak lekarom? Poznal som osobne jedneho takeho lekara,tiez zosmiesnoval isoprinosin,žiaľ uz zomrel...... ale to je fuk,kazdy strojcom svojho zivota. Kto akou zbranou bojuje,takou zahynie. Ja som s tymito vecami vyrovnany a citim sa stastne. Svojim blizkym pomaham a kto o to nestoji,nutit ani presviedcat nebudem. Len mi je ich ľúto, to je vsetko.
PS inac ako zijes?
What does not kill me, makes me strengthen
sorac
J300
Joined: Sep 05, 2004
Posts: 42
From: SKlandia - New Mine
PM
Posted: 2021-03-07 06:32
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Oldcit nie nie som doktor a nikdy som ním nechcel byť.
Ale počúvam čo hovoria ľudia okolo mňa ktorí s tým denne pracujú..
Vidím ako odpadávajú keď prídu domov atď..

Ináč test z krvi.. ten ti niečo ukáže najskôr po mesiaci ako si dačo dostal alebo týždeň dva po prekonaní.. takže je to vec ktorá je v podstatne nepotrebna..

Tu si dačo prečítaj o vakcinach..

https://bratislavskykraj.sk/p[....]vakcinami-ktorymi-sa-ockujeme/


Mám sa fajn.
Rodinku mám úžasnú.. a prácu mám minimálne tak isto úžasnú..
A vďaka korone som už druhú rok takmer stále doma..


You'll never get a second chance to change the first impression.
oltcit
M600 black
Joined: Sep 01, 2004
Posts: 7
From: Somewhere in the UK
PM
Posted: 2021-03-07 11:28
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Pocit dobrej rodiny prajem, kazdy si to zasluzi aspon skusit. Tamten PR odkaz nebudem ani rozoberat, z toho som uz davno vyrastol, riadim sa vlastnym usudkom a vlastnymi zisteniami. Svet vobec nieje taky, ako sa ho nam snazia vykreslovat MSM. Svet sa chvalabohu meni, a len dufam, ze spravnym smerom, i ked podla MSM to smeruje do riadnej zadnice. Ockovanie je len jeden obrovsky biznis,sleduj peniaze a zistis to , co mnohi uz zistili a urcite to nieje to, co sa nam.snazia nahovorit. Ale te fuk,ako som povedal, kazdeho volba, každého karma dobehne,bud teraz, alebo v inom živote.
What does not kill me, makes me strengthen
oltcit
M600 black
Joined: Sep 01, 2004
Posts: 7
From: Somewhere in the UK
PM
Posted: 2021-04-19 12:38
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Inac vyliecil som svagra z covidu,resp. "iba " som mu zachranil zivot,okrem ineho aj ivermectinom,dalsim trom clenom jeho domacnosti to zasa pomohlo prejst tymto ochorenim bez znizenia kvality ich zivota(vsetci pozitivni a s priznakmi) usmevne je,ze vsetci boli "svedkovia covidovi" teraz sa s tym snazia vyrovnat,hlavne ked si dali zavolat rychlu,co naklusali v skafandroch,skontrolovali zdravotny stav,a odisli s konštatovaním, ze vyjazd bol zbytocny zo zdravotneho hladiska,ale z psychickeho im to pomohlo si uvedomiť, comu unikli......a to vdaka konspiracnym teoriam......
What does not kill me, makes me strengthen
brakin
Apple Iphone 5
Joined: Nov 24, 2004
Posts: 1
From: ZM-BB slovakia
PM
Posted: 2021-05-08 22:39
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
dobrý večer odborníci
oltcit
M600 black
Joined: Sep 01, 2004
Posts: 7
From: Somewhere in the UK
PM
Posted: 2021-05-09 12:39
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Pozdravlaju s dnom pobedy
What does not kill me, makes me strengthen
Access the forum with a mobile phone via esato.mobi
Goto page:
Lock this Topic Move this Topic Delete this Topic