Esato

Forum > Regional > Europe, Middle East and Africa > Kimler Türkiye'den ????

Author Kimler Türkiye'den ????
blumx
P990
From:
PM, WWW
Posted: 2002-03-09 11:18
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
ping
SaDLoveR
T68 gold
PM
Posted: 2002-03-09 22:04
pong
knight_of_magic
T68 gold
PM
Posted: 2002-03-10 01:55
lan baktım alemde ben olmadan bi işler dönüyor, dedim oğlum knight_of_magic sen de selam de kardeşlere.

Bende bi t39m var. Bildiğim tek şey, kral telefon öyle t68 gibi karı telefonu diil )
( param yetmediği için kıskandığım yönünde spekülasyonlar var, walla yalan.)
İstanbul bostancıdanım, araştırma görevlisiym.

Bildiğim 3 şey var: U.S. sucks, Ericsson rules but HEAVY METAL RULEEESSS!!!
blumx
P990
From:
PM, WWW
Posted: 2002-03-10 12:04
Selam, bir konuda haklisin, t68'in teknik ozelliklerinden haberi olmayan ve omru boyuncada olmayacak "kro"larda t68 gormek beni cildirtacak biran evvel t68i ciksinda t68m yayilmasin
SaDLoveR
T68 gold
PM
Posted: 2002-03-10 19:42
bende bostancıdanım
evet haklısın kesinlikle t68 özel bir telefon ve ayılarda olması kötü olacak
knight_of_magic
T68 gold
PM
Posted: 2002-03-10 22:00
eee arkadaşlar malumunuzdur ki yurdumuz kara para cenneti olarak genelde bu tarz arkadaşlarımızın faydalanabileceği imkannlara haiz. Yani hatırlar mısınız bilmem o nokianın bi telefonu vardı 8810 muydu neydi gümüş bişey. Ya fahişelerde vardı ya da ayılarda. ama ericssonun o ayağa düşeceğini tahmin etmiyorum. Ericcson da ayrı bişey var benim de tanımlayamadığım.

Bu arada bi arkadaş ionur nickiyle gelmiş aleme blumx de hemen " arkadaş ben türküm. bu da kesin aynurdur. bi yaziim şuna" hesabı yampış. Walla gurur duydum! Her yerde türküz alimallah istersek alim-ül alim olalım..
blumx
P990
From:
PM, WWW
Posted: 2002-03-10 22:49
knight: Ben olsam biraz daha düsünerek konusurdum. Eger topige dikkatli bakarsan her mesaj atan yeni insana ayni sicaklikla yaklastigimi görürsün..
Hakkaten Turk heryerde Turk, birbirimizi baltalamaya calismaktan baska birsey yapmiyoruz..

surname
T68 grey
PM
Posted: 2002-03-10 23:08
merhaba.. ben de istanbuldan nevri dönmüş bir kullanıcıyım, bi türlü şu kahrolası sol yada yahoo mail hesaplarınıı kuramadığım için kafayı çizicem yakında.. e-mail gprs vs ayarlarını yapıp da mesela superonline yada başka bi yerden mail alıp yollayanınız var mı?
twilight
W810 black
PM, WWW
Posted: 2002-03-10 23:40
Teknolojiyi kötüye kullanmakta üzerimize yoktur heralde. GPRSLand de chatmeydani adli uygulamada bir kere chat yapmış olanınız var mı bilmiyorum ama orası öyle insanlarla doluki elinizdeki telefona, kullandığınız teknolojiye lanet edersiniz. Adamlar hatun düşürmek için mekan bellemişler her gelene selam veriyorlar, hatta hatunları paylaşıyorlar kendi aralarında!bunların %99 u web üzerinden giriyorlar üstelik, neden mirc yada icq kullanmıyorlar?Çünkü burası onlara göre el değmemiş bir maden! İsterseniz bir deneyin kiz nickiyle kaydolmayı...
Bu konuda yöneticilerine mail yazmayı düşünüyorum, web üzerinden erişilmesini engellemeleri için fakat geriye kalan wap kullanıcılarından da pek umutlu diilim açıkçası.

...
ionur
P900 no flip
From: Istanbul, Turkey
PM
Posted: 2002-03-10 23:52
Evet knight of magic gibi dusunen Turk kardeslerimiz oldugu muddetce teknolojiyi sadece hatunlara yazma araci olarak kullanan bir millet olup, binlerce yil sonra da bilim adina pek birsey yapmamis bir millet olarak kalacagiz.
Gelelim bir baska arkadasin email sorusuna. ben de yahoo'ya baglanamadim, ancak baska pop3 hesaplarini veezy mobil erisim no'larini kullanarak kontrol edebiliyorum. Hotmail zaten pop3 erisimine destek vermiyor
blumx
P990
From:
PM, WWW
Posted: 2002-03-11 00:47
ionur: veezy'nin mobil erisim noktalarinin ücreti sehir ici gibi degilmi ?? yoksa wap ücretimi ??

[ This Message was edited by: blumx on 2002-03-11 00:47 ]
ta1chc
P900
PM
Posted: 2002-03-11 01:57
selamlar,
ben can,etiler/istanbul.
T68 ve Palm M505 kullanıcısıyım. T68 ve palmin gprs ve infrared üzerinden kullanımı harika. mobil olarak tüm maillerimi ve internet baglantilarımı yapıyorum.
akuday
T68 gold
From: US
PM
Posted: 2002-03-11 05:49
Merhaba,
Ben de US'den yaziyorum. Biri telefonla bluetooth veya IR ile bilgisayar baglantisi kuran oldu mu diye sormus. Ben bluetooth ile hem notebook hem de PDA ile baglanti kurarak GPRS network uzerinden internet erisimini hemen her gun kullaniyorum. Bir kere ayarlari yapildi mi, duzenli olarak sorunuz calisiyor. Ayrica telefonum ile outlook contact list ve calendar item larini da sync ediyorum, bluetooth uzerinden. T68 den son derece memnunum.
Bu forum'u uzun suredir takip ediyorum, bir cok turk okuyucusu oldugunu tahmin ediyordum ama bu kadar cok olacagini dusunmemistim.
hakkan
T68 gold
From: Turkiye
PM, WWW
Posted: 2002-03-11 10:44
Selam Can,

Bende M505 ve T39 var, Telsim kullaniyorum ve atmadigim takla kalmadi yine de GPRS ve IR ile internet'e cikamadim. Ayarlarini gondermen mumkun mu ? Bir kontrol edeyim belki isime yarar !

Hakan
hakkan@softhome.net

Quote:

On 2002-03-11 01:57, ta1chc wrote:
selamlar,
ben can,etiler/istanbul.
T68 ve Palm M505 kullanıcısıyım. T68 ve palmin gprs ve infrared üzerinden kullanımı harika. mobil olarak tüm maillerimi ve internet baglantilarımı yapıyorum.

blumx
P990
From:
PM, WWW
Posted: 2002-03-11 10:46
Bende bu topigi atarken bu kadar cevap olacagini hic dusunmemistim.. Güzel bisi
Access the forum with a mobile phone via esato.mobi
Goto page:
Lock this Topic Move this Topic Delete this Topic