Esato

Forum > Regional > Europe, Middle East and Africa > No nii, siia eesti keeles!:)

Previous  123 45 ... 131415  Next
Author No nii, siia eesti keeles!:)
mel545
G900 Brown
Joined: Jan 05, 2005
Posts: 9
From: Estonia
PM
Posted: 2005-03-01 10:26
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
tahaks k500-le eestikeelt peale panna kus seda tehakse, kas emt-i esindused teevad
Aivar
T68i
Joined: Jan 14, 2003
Posts: > 500
From: Estonia
PM
Posted: 2005-03-01 17:12
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Teevad ikka. Ainult et mitte igas kohas (poes). Mina leppisin Elioni esinduse remondimehega kokku, et mis kell täpselt tulen - ja sain vähem kui tunni aja pärast telefoni uue softiga tagasi.

Kui aga lähed esindusse, kes softi uuendamise võimalust koha peal ei ole, võib sinu telefoni edasi ja tagasi saatmisega kokku nädal või kaks aega minna.

Jõudu!

Mõnikord võib aga pärast telefoni Eestis turule tulekut minna omajagu aega, ennekui eestikeelne soft pärale jõuab. Nii et enne võiks üle küsida. Muide, OÜ Maifon Baltic on Sony Ericssonide maaletooja ja nemad vist teevad ka softi eestikeelse verisooni valmis (võin küll selle koha pealt eksida).

[ This Message was edited by: Aivar on 2005-03-01 16:16 ]
Aivar
T68i
Joined: Jan 14, 2003
Posts: > 500
From: Estonia
PM
Posted: 2005-03-15 15:42
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Mis oleks, kui prooviks kokku lugeda, kui palju registreerunud esatolasi on pärit Eestist? Alla või üle kümne? Veel rohkem? Ma pole siin küll esimene, aga hakkaks ehk huvi pärast järjest lugema.
Draqula
Sony Xperia SP
Joined: Jun 22, 2002
Posts: 197
From: Estonia
PM
Posted: 2005-03-15 21:22
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Peaks tõesti kokku lugema. Panin foorumi otsingusse "estonia", see küll ei leia kasutajaid kes märkinud päritoluks eesti, kuid võib eeldada et iga eestlane siin foorumis on vähemalt korra oma post'i kirjutanud "estonia". Täpselt ei viitsinud lugeda, tunde järgi pakuks et üle 10 ikka tuli erinevaid kasutajaid.
Draqula
Sony Xperia SP
Joined: Jun 22, 2002
Posts: 197
From: Estonia
PM
Posted: 2005-03-15 21:26
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Niih

Uurisin kasutajate nimekirja, seal on 37 inimest kes märkinud oma asukohaks EST või Estonia.

[ This Message was edited by: Draqula on 2005-03-15 20:37 ]
Aivar
T68i
Joined: Jan 14, 2003
Posts: > 500
From: Estonia
PM
Posted: 2005-03-17 10:04
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Nii-nii... 37 tundub olevat päris omajagu. Huvitav aga, kui paljud siin aktiivselt käivad. Eesti foorumis on viimaseid aktiivseid tegelasi vaid kolm: Sina, Draqula, mel545 ja mina.
Draqula
Sony Xperia SP
Joined: Jun 22, 2002
Posts: 197
From: Estonia
PM
Posted: 2005-03-18 20:41
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Hakkasin mõtlema SonyEricssoni olemuse üle. Et millega teda võrrelda. Ja sisi tabasin end mõttelt, et autodest võiks teda võrrelda Subaruga - samamoodi omamoodi kiiksud, kuid võimas loom, teistest erinev ja keskmine inimesi ei oska nagu arvata tast midagi.
Aivar
T68i
Joined: Jan 14, 2003
Posts: > 500
From: Estonia
PM
Posted: 2005-03-21 14:46
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Huvitav mõte. Mina ei ole selle peale varem mõelnud. Ehk kunagi ammu, kui oli vana hea Ericsson, tulid paralleelid pigem rootslaste Volvoga
Draqula
Sony Xperia SP
Joined: Jun 22, 2002
Posts: 197
From: Estonia
PM
Posted: 2005-03-22 20:46
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Ericsson ja Volvo on tõesti päris hea võrdlus. Eelkõige vanemate Ericute ja vanemate Volvode puhul. Volvo on suur ja tugeva ehitusega. Ka Ericud olid vähe kandilisemad ja metallraam ruulis.

Ma ikka vahest vaatan heldimusega oma T28, nii krdi stiilne, kerge ja vastupidav. Lihtsalt ilus. Ainult jama et funktsioone minimaalselt ja aku kestvus rohkem nali ning menüüd ka aeglased.
allar
W800
Joined: Mar 24, 2005
Posts: 1
From: Estonia
PM
Posted: 2005-03-24 19:31
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Tere. Uus Eestlane siis jutustamas. ise oman k500i, vinge pill igatahes.
Veel vingem oleks kui oleks datakaabel.
Draqula
Sony Xperia SP
Joined: Jun 22, 2002
Posts: 197
From: Estonia
PM
Posted: 2005-03-25 15:55
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Teretulemast Esatosse! Milleks datakaabel, IrDA ju enamiku vajadusi rahuldab?
allar
W800
Joined: Mar 24, 2005
Posts: 1
From: Estonia
PM
Posted: 2005-03-29 21:30
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Nonii. Datakaabel olemas. Minumeelest parem kui IrDA, mugavam kasutada ja nii. Pealegi, 390 krooni ei ole kaabli eest kallis. IrDA maksab samapalju enamvähem ju.
Draqula
Sony Xperia SP
Joined: Jun 22, 2002
Posts: 197
From: Estonia
PM
Posted: 2005-03-29 22:23
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Ütleme nii, et "IrDA vs kaabel" on maitse asi. Kaabel on kindlalt paigas, kuid selle peab iga telefoni jaoks (osad kaablid küll sobivad mitmele) uue ostma ja IrDA saab kätte juba alla 200EEK.

Ise olen eelmiste telefonidega (Nokia 6210, Ericsson T68, Nokia 5100) kasutanud IrDA, kuna läpakatel see sisseehitatud. T68 jaoks sai ostetud MSI Bluetooth dongle USB porti.

K500 puhul see võimalus küll puudub, kuid T630 puhul olen süvenenud Bluetooth maailma, see veel kõige mugavam, kui korralikult ära seadistatud. Telefon võib vedeleda samas toas kus iganes - alati saad sünkroniseerida kui pähe tuleb ja leides netist laheda helina või teema võid selle otse telefoni saata, teadmata isegi täpselt kus telefon parajasti on.

Kord külas olles olin veendunud, et telefon mul pükste taskus, läpakas oli süles ja Bluetooth kaudu kasutasin telefoni modemina. Netis surfates katsusin siis korraks taskut ja üllatus oli suur - telefon ei olnud taskus. Siis tuli meelde, et tegelikult olin telefoni unustanud esikusse jope taskusse...
Aivar
T68i
Joined: Jan 14, 2003
Posts: > 500
From: Estonia
PM
Posted: 2005-03-30 10:36
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Huvitav kogemus Sul, Draqula
Mina ise proovisin eile esimest korda avalikus kohas teisi Bluetooth-seadmeid leida. Olin parasjagu Tallinnas Viru keskuses. Ja näe imet - kuigi rahvas liikus pidevalt ringi (ja inimesi polnud minu lähedal just väga palju), leidis telefon korraga 2 Bluetooth-seadet (üks telefon ja üks modem) ning hiljem mitu korda proovides veel pea iga kord ühe (sh ka Stockmanis).
Proovisin oma telefonilt leitud seadmele ka väikest vigursõnumit saata, aga katsed ebaõnnestusid. Ilmselt oli vähemalt paaril korral põhjuseks asjolu, et tegelane lihtsalt kõndis minust kaugemale kui 10 meetrit.
Oled ehk Sina (või keegi teine) ajaviiteks avalikus kohas teisi Bluetooth-seadmeid otsinud?
Draqula
Sony Xperia SP
Joined: Jun 22, 2002
Posts: 197
From: Estonia
PM
Posted: 2005-03-30 10:42
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Olen paaris kohas proovinud ja enamasti just 6310'neid ikka leidub, mis "leitavaks" jäetud (tehasest nad nii tulevad minuteada), kuna omanik tavaliselt bluetooth'ist midagi ei tea. Saata olen proovinud paaril korral, kuid inimene pole vist vastu võtnud, igatahes õnnestunult pole veel kedagi bluejack'inud.
Access the forum with a mobile phone via esato.mobi
Previous  123 45 ... 131415  Next
Goto page:
Lock this Topic Move this Topic Delete this Topic