Esato

Forum > Regional > Europe, Middle East and Africa > No nii, siia eesti keeles!:)

Previous  123 ... 101112 131415  Next
Author No nii, siia eesti keeles!:)
bravofly
T68i
Joined: Nov 21, 2002
Posts: 153
From: Estonia
PM
Posted: 2006-10-12 10:11
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
No nii, hakkab pihta. Higistan mööda Tallinnat, et K610i-le hf leida, sai naisele telefon ostetud, aga muusikat ta vaeseke kuulata ei saa ju... Need SE W-handsfreed on nagu maa alla kadunud, inult neid va pisikesi kõlareid pakutaxe. Ja veel üx asi: vähe suuremat mälukaarti tahax ka talle, ei tea kas olen pime, aga jälle üx vidin, mida ei leia kuidagi... Miski 512 mb võix ikka olla selle standardse 64 asemel.
r0cket
Sony Xperia S
Joined: Oct 08, 2006
Posts: 19
From: Estonia
PM
Posted: 2006-10-14 16:27
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Üks küsimus siis nüüd.
Mis programmiga ma saan telefoni ekraanile sama pildi mis on arvutil ees, ehk siis tahaks juhtida arvutit (hiirt liigutada siis), üle bluetoothi. Üks programm mul on, aga see on tobedalt aegalne, isegi üle gprs oli kiirem (K500i peal). Programm on Bluetooth Remote Control (isenenest hea programm, eriti Winampi juhtimine. )
GH337 -> GH688 -> SH888 -> A1018s -> A2618s -> Alcatel OT 535 -> K500i -> W810i -> T650i -> X10 Mini
bravofly
T68i
Joined: Nov 21, 2002
Posts: 153
From: Estonia
PM
Posted: 2006-10-16 11:30
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
@aivar: esmamuljed k610-st. Peale mõningate puuduste (välk, raadiot pole jne) on väga mõnus pill. eriti hea oli vahet näha võrreldes minu w700-ga. erinevalt minu telefonist saab ntx mälu hallata oluliselt paremini, telefoni ja mälukaardi oma eraldi. Tean, et sellised võimalused on ka teistel SE telefonidel olemas, aga ikkagi. Menüü hea kiire, ei jokuta ülearu. Aku kohta ei oska hetkel miskit öelda. Tean, et oled T68i patrioot, sellega võrreldes vast ikka peab kauem. Mäletan enda t68 pealt, et oli justkui suht lühike see kahe laadimise vaheline aeg, tõsi, ma kasutasin ohjeldamatult yahoo messengeri Muidugi, kui süvenema hakata, siis saab ikka aru, et k610 puhul on hoolega erinevate asjade arvelt kokku hoitud, ta on ikka selline üsna odav versioon 3g telefonist. No ei oskagi hetkel rohkem öelda, kui konkreetsemaid asju küsida, siis vast.
Aivar
T68i
Joined: Jan 14, 2003
Posts: > 500
From: Estonia
PM
Posted: 2006-10-17 09:36
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Tänud, bravofly, esialgse ülevaate eest!

Olen tõesti T68i patrioot ja seda juba neli aastat ning viis kuud. Samas tunnistan, et K610i on esimene Sony Ericsson, mis mulle oma olekult tõeliselt meeldib. Mitte küll niipalju kui T68i, aga ikkagi

Mul kui reisihuvilisel on äärmiselt kahju, et telefon ei suuda suhelda lisaks ka GSM sagedusel 850 Mhz. Samuti võiks tal olla infrapuna ja oskus andmeid liigutada EDGE võrgus. Raadio ja välgu puudumine mind ei häiri.

Aku vastupidavuse kohta ei julgeks ma praegu midagi väita. T68i puhul on ametlikult märgitud ooteajaks 195-390 tundi - minu telefoni keskmine kestus on siiani (!) 8 ööpäeva ja rekord on olnud üle 11,5 ööpäeva.

K610i puhul väitis SE päris algul ametlikuks ooteajaks kuni 400 tundi, veidi hiljem jäädi ametlikus andmebaasis kindlaks kuni 350 tunni juurde. Samas on K610i aku mahutavus parem (kui ma õigesti mäletan, siis 900 mAh versus T68i 750 mAh). Nii et oleneb vist kasutajast, kumma telefoni aku kauem kestab. Aga see selleks.

Mõned küsimused siis K610i kohta.

* Leviküsimus näib olevat tänapäeval kohatu, aga siiski. Kuidas tundub, kui hästi-halvasti K610i levi hoidmisega hakkama saab? Mäletan, et kunagi kiideti siin Esatos taevani K700i leviomadusi.

* Kui kvaliteetselt kostab kõne kuularist? Minu T68i puhul on küll teise osapoole jutt äärmiselt kvaliteetselt kuulda.

* Ega ei ole proovinud vastupidi: kui tundlik on K610i mikrofon? Kui kvaliteetselt kuuleb teine osapool juttu, kui talle sellest telefonist helistada?

* Mõned telefonid kipuvad nagisema ja nupud logisema. Olen lugenud kiitvaid hinnanguid, et K610i on nendest muredest prii. On siis nii?

* Ega Sa ei ole proovinud K610i abil pikka e-kirja toksida ja teele saata? Küsin seepärast, et ega Sa ei oska öelda, kui pika kirja lubab K610i kirjutada? Minu T68i ja teiste vanemate (Sony)Ericssonide puhul on ühe kirja maksimumpikkus kõigest 300 tähemärki.

* Kas telefon töötab siiani korralikult või on juba esinenud mõningaid tarkvaralisi rumalusi (väljalülitumine, tardumine jms)?

* Ja lõpuks: kas ekraanialune tundub olevat tolmu vastu kaitstud või on juba mõned ebemed leidnud tee sinna ekraani alla?


PS. Teretulnud on ka teiste K610i kasutajate arvamused
Aivar
T68i
Joined: Jan 14, 2003
Posts: > 500
From: Estonia
PM
Posted: 2006-10-18 09:34
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
* Üks küsimus veel K610i kohta. Mul üks sõber ostis selle telefoni ja kurdab, et peaaegu alati, kui ta mobiililt lauatelefonile helistab, kuuleb ta vestlust ebameeldiva kajana. Ega teil pole K610i kajama hakanud?
Aivar
T68i
Joined: Jan 14, 2003
Posts: > 500
From: Estonia
PM
Posted: 2006-11-28 09:19
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Ahoi,

Nagu näha, on Bravofly vist jälle teadmata ajaks ära kadunud. Seega, kui mõni teine K610i kasutaja tahaks oma arvamusi öelda ja minu küsimustele vastata, oleksin väga tänulik!
bravofly
T68i
Joined: Nov 21, 2002
Posts: 153
From: Estonia
PM
Posted: 2006-11-28 10:36
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Nõndax. Vabandan vastuse hilinemise pärast, aga töö ja muud asjad on oma võtma hakanud. See sellex. Vastistex lühidalt niipalju, et kurta pole küll midagi, väga korralik pill. Peenemaid asju polegi proovinud (videokõne jne) aga tavapärased telefoni funktsioonid töötavad kenasti. Pole mingeid ülearuseid sahinaid ega ka korpuse/nuppude nagisemist. E-posti ka pole kasutanud, seega ei oska kommenteerida. Väike märkus K610 kui mänguasja kohta: kui temaga muusikat kuulata, siis heli kvaliteet kipub isegi parem olema, kui W- telefonidel? Veider lugu iseenesest. Kaamerat ei hakka kommenteerima, puuduvad välgud ja autofookused võtavad oma ja mingist kvaliteedist eriti rääkida ei saa.
Lühidalt kokku võttes: väga ok telefon, arvestades hinna ja omaduste suhet. Kui lõbufunktsioonid kõrvale jätta, siis tööriistana töötab laitmatult.
Loodan, et sellest pikast jutust nüüd midagi abi oli, üsna ümmargune sai tegelikult
bravofly
T68i
Joined: Nov 21, 2002
Posts: 153
From: Estonia
PM
Posted: 2006-12-22 07:35
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Nõndax. Eestikeelne jutt kole vaixex jäänud siin. Mis seal ikka
Hoian meie pesa elus siis sellega, et soovin kõigile rahulikku jõulu ja veel rahulikumat uut aastat!
Aivar
T68i
Joined: Jan 14, 2003
Posts: > 500
From: Estonia
PM
Posted: 2006-12-22 09:45
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Ja toredaid telefone jõulu- või näärivana kingikotti!
mel545
G900 Brown
Joined: Jan 05, 2005
Posts: 9
From: Estonia
PM
Posted: 2006-12-24 16:51
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
häid pühi!
r0cket
Sony Xperia S
Joined: Oct 08, 2006
Posts: 19
From: Estonia
PM
Posted: 2007-02-11 21:42
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Kus siin siis nii vaikseks on jäänud?
Mis te arvate uutest SE telefonidest (K810i, W880i jne)?
SE on võtnud uue suuna, telefoni jämedus. Viimased on kõik peeniksed - nii peenikesi SE'si pole enne tehtud.
GH337 -> GH688 -> SH888 -> A1018s -> A2618s -> Alcatel OT 535 -> K500i -> W810i -> T650i -> X10 Mini
bravofly
T68i
Joined: Nov 21, 2002
Posts: 153
From: Estonia
PM
Posted: 2007-02-12 08:20
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Õhukeste häda on muidugi see, et sinna sisse sattuv tehnika on ka järjest peenem ja kallim... Pagan võtax, SE telefonid lähevad muudkui kallimax! Igal juhul tore, et kaalu ja mõõtmete vähendamise peale mõeldaxe. Ma ootan huviga neid uusi low-mid-end telefone, mis nüüd välja kuulutati, mul nimelt plaanis kogu perele SE telefonid pähe määrida Lastele samas liiga edevaid ei tahax muretseda, küll jõuavad veel eputada, midagi stiilis w200 peax neile piisav olema.
Aga enne, kui mõelda 3G telefonidele, peax härrased mobiilioperaatorid hindadega midagi ette võtma, sest muidu lihtsalt pole videokõnedel mingit pointi...
Jube rahateemaline halin sai, tegelikult pole asjad nii hullud midagi, ootan huviga selle aasta SE mudeleid.
PS. W700i omanikud, ärge oma fw-d uuendage, r1db001 on saast!
Aivar
T68i
Joined: Jan 14, 2003
Posts: > 500
From: Estonia
PM
Posted: 2007-02-26 14:34
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Bravofly,

kui mahti saad, anna teada, kuidas K610i on ennast õigustanud. Kas töötab laitmatult või esineb ikka tarkvaralisi apse? Milliseid? Kui tihti?

Ja kui seda siin loeb veel mõni K610i omanik, anna Sinagi palun teada, kuidas rahul oled või mille üle kurdad!
bravofly
T68i
Joined: Nov 21, 2002
Posts: 153
From: Estonia
PM
Posted: 2007-02-26 14:52
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Kuna mu abikaasa pole suurem kõigi selle pilli rakenduste kasutaja, siis ei oska kommenteerida ühenduste kiirust/püsivust, e-maili kasutamist jms, aga muus osas igati asjalik telefon. Aku peab kenasti, kuuldavus on hea ka kehva leviga. Kuna tegemist pole telefoniga, siis mediaplayer on niipalju kehv, et videosid ei näita (peab eraldi failidest otsima ja ükshaaval vaatama) Ja hämmastavalt vastupidav on! Näide sellest siin:

Loodetavasti ei ehmata väga
r0cket
Sony Xperia S
Joined: Oct 08, 2006
Posts: 19
From: Estonia
PM
Posted: 2007-03-01 14:56
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Nonii.
Sain siis enda valdusesse uue Sony Ericssoni, täpsemalt W880i. Oh kuidas see telefon mulle meeldima hakkas. Telefoni paksus on täpselt paras, ei ole ebamugav käes hoida, nupud tundusid algul ebaleemdivad, aga tunniga harjusin ära, tegelikult väga mugavad nupud (näpu suurus on nii keskmine mul). Disain tundus pildi pealt suht kole, aga käes hoides ja vaadates on ta ikka kuradi kena, selline kandiline ja mehelik. Kahju et Esmaspäev tagasi pean andma. Kui küsimusi W880i kohta, siis küsige.
GH337 -> GH688 -> SH888 -> A1018s -> A2618s -> Alcatel OT 535 -> K500i -> W810i -> T650i -> X10 Mini
Access the forum with a mobile phone via esato.mobi
Previous  123 ... 101112 131415  Next
Goto page:
Lock this Topic Move this Topic Delete this Topic