Esato

Forum > Regional > Europe, Middle East and Africa > Turkish SonyEricsson Forum

Previous  123 ... 252627  Next
Author Turkish SonyEricsson Forum
JoUrNeY
P800
From: NeVeRLaND
PM
Posted: 2003-05-31 15:44
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
@sinop1985

Evet Z1010 un ozellikleri gercekten guzel fakat Turkiye UMTS desteklemiyor ve daha uzunca bir sure desteklemicekte o yuzden hem gereksiz burasi icin hemde zaten desteklemedigi icin getirtmezler Turkiye'ye. Renk olarak T610 da mavi istiyorum dedigim gibi ama bulmak imkansiz su anda gumus olanda guzeldir umarim ben kafayi maviye takmistim ama napalim artik
quanax
T610
From: Turkey
PM
Posted: 2003-05-31 18:23
sinoplu ne zaman geliyorsun ? bende gebzedeyim 400 euro civari getirebilirsen ve uluslararasi garantisi olursa hemen alirim. telefonun dili onemli degil ingilizce olsun yeter.
nokianin bir modeli dubaide satisa ciksin ertesi gün dogubanka geliyor. dogubank tacirleri SE yi pek tutmuyor anlasilan.
iyiinsan
K700
From:
PM, WWW
Posted: 2003-05-31 19:13
Telefonun mavi ve kırmızısı, grisi çıktıktan bir-iki ay sonra gelecekmiş...

Olsun, ona bakarsanız T68i'nin griside gelmeyecekti ama şu anda ben grisini kullanıyorum (Torx#6 saolsun.. )

http://www.iyiinsan.net
se turkey
T68i
From: tr
PM, WWW
Posted: 2003-05-31 22:05
Slm millet gusel 1 form olmus sorum su; ben ank dayim ve t68i mi burda nerde upgrade ettirebilirim ¿ (SW=R2E006) :-D

This message was posted from a T68i

JoUrNeY
P800
PM
Posted: 2003-05-31 22:31
@se turkey
Herhangi bir KVK veya Basari servisinde yaptirabilirsin
quanax
T610
From: Turkey
PM
Posted: 2003-05-31 22:36
peki KVK larda r7a versiyonu da varmi ? bu arada r8 ile baslayan versiyon da cikmis. ilave 4 oyun varmis.
JoUrNeY
P800
PM
Posted: 2003-05-31 23:59
Bunu bilemiyorum ama zaten yeni versionlari KVK veya Basari veya eger bulabilirsen Asya telekomunikasyon servisleri yukluyor o kadar
shipmaster
P990
From: WORLD
PM
Posted: 2003-06-01 00:01
SELAMLAR tüm forumcular.
Böyle dünya çapında bir forumda konu açarken bu forumun bu kadar Türk ziyaretçisi olduğunu doğrusu tahmin etmemiştim.Bundan sonra da her internet ziyaretinde birşeyler yazarsak konumuzu yaşatabiliriz.
Avrupa da yaşayan arkadaşlar t610 u kullanıyorlar anladığım kadarıyla.Biz Türkiye'de vitrinlerde henüz görmedik.Ama bir meraklı olarak edindiğimiz bilgilere göre güzel bir cihaz olduğu ortada,tabi özellikle teknolojisi.Benim hoşlanmadığım; klasik ericsson özelliklerinden uzaklaşılmış olması.Örnek olarak şebeke bağlantı flaş ışığı, yes-no tuşları,estetikten uzaklaşmış dikdörtgen dış formu v.b.Ama tabiiki elimdeki t68i den çok t610 kullanmayı isterim.
Quiet1key,ayrıntılı ve özenli cevabın için teşekkürler.Böyle bir cevabı firmaların yetkili kişilerinden bile alamayız doğrusu.Gerçi ingilizcemiz seninki kadar iyi olmasada foruma Türkçe devam etmekte fayda var diye düşünüyorum.
quanax, 1 ay kadar önce versiyonumu 7a ya yükselttim.İstanbul kozyatağı merkez kvk teknik servise yakınım ve burada yaptırdım.Burada bana verilen cevapta en son versiyonun 7a olduğuydu ve bu yüklendi t68i ye.15 dakikada hallediyorlar.Sana da kvk öneririm.8a versiyonu gerçekten yükleniyorsa haberimiz olsun ve cihazımız garantide iken bunu yükletelim.

Herkese selamlar.
JoUrNeY
P800
PM
Posted: 2003-06-01 00:20
@shipmaster

Selamlar

Evet T610 yurtdisinda nerdeyse butun ulkelerde piyasaya cikmis durumda. Dizayn konusuna gelince bence cok $Ik duruyor telefon ozellikle aluminyum kasasi ve parlak plastik ust kismiyla. Ama YES ve NO tuslari ve sebeke isigi bencede buyuk bir eksiklik. Ama inaniyorumki bu eksiklikleri diger gelismis ozellikleri unutturacaktir o yuzden buyuk bir hevesle bekliyorum Turkiye piyasasina cikmasini. SonyEricsson Turkiye ile yaptigim gorusmede haziran ayinin ilk veya ikinci haftasi satisa sunulucagi soylendi bana. Zaten su anda baskuda.com ve estore.com.tr adreslerinde on siparis durumunda gozukuyor T610 modeli. Birde telefonun radyo eksigini ben ekstra radyo aparati alarak tamamlamayi dusunuyorum. HPR-15 diye bir aparat var aslinda onuda sormak istiyorum burda bu aparati kullanmis olan var mi ? Memnun kaldiniz mi, kaliteli mi, kanal hafizasi var mi, iyi cekiyor mu ?

Bu arada bu hizla gidersek sanirim ilk duzgun muhabbet olan Turk topigi hot topic olma yolunda ilerliyor. Hadi bastiralim

shipmaster
P990
From: WORLD
PM
Posted: 2003-06-01 00:41
Merhaba journey,

T610 un demosunu dahi elime almadığım için yorumum 2 boyutlu bilgisayar monitörü üzerinden edindiğim izlenimlerdir.Bu yüzden üst siyah parlak plastik nasıl duruyor ya da bu kısım çzildiğinde nasıl duracak bilemiyorum.Yalnız telefonların kaporta kısımları biraz daha kaliteli ve özellikli plastikten ya da metalden yapılsa fena olmayacak.Nokia'nın titanyum kullanması gibi S.E.da t610 da titanyum kullansaydı çok şık olurdu.Neyse görüntüyü fazla abartıyoruz galiba.Radyo konusuna gelince; bu aparatı kullanan bir arkadaşım memnun olduğunu söylüyordu ama ayrıntısını bilemiyorum.Gerçi bir ara kullandığım nokia 8310 un radyosunu sık kullandığımı söyleyemem.Ayrıca radyo bataryayı çok çabuk bitiriyor.

Selamlar...
Bubsy
T610
From: Suadiye
PM
Posted: 2003-06-01 01:26
Merhaba kardesler, ben mesela T610 ariyorum ama burda bulamiyorum (New York'ta yani); daha Amerika'da cikmadi maalesef Haziran ayinda gelecek. Ama bir yer buldum oda avrupadan almis T610, ve adam bana 700 dollara satmaya calisiyordu ----------> bende sus dedim..........

Maalesef bizim burda beklememiz gerekiyor
JoUrNeY
P800
PM
Posted: 2003-06-01 01:47
@bubsy

Bubsy selamlar ..
Location olarak Suadiye yaziyor. Suadiye'de nerde oturuyorsun normalde ( su anda USA desin anladigim kadariyla) ? Bende Suadiye'de oturuyorumda ondan sordum Bagdat Caddesi uzerinde Alfa Romeo bayii yakinlarindayim. Bu arada T610 Turkiye'de de haziran ayinda cikicak ya ilk hafta yada ikinci haftasinda insallah.

@shipmaster

Bende T610 u SonyEricsson'un sitesinde inceledim. MEnulerine baktim ve 3 boyutlu olarak inceledim dogrusu benim cok hosuma gitti dizayni cok $Ik geldi. Kasa olarak Nokia'da sadece 8 serisinin high-end olanlarinda titanyum kullanildi o da zaten 8910 da var sadece. 8850 ve 8890 da titanyum kaplama ve titanyum kolay cizilen bir malzemedir bildigim kadariyla o yuzden cokta tercih etmiyorum. Yalniz sunuda soyliyim T610 un kasasi siyah parlak bolum disinda tamamen aluminyum yani plastik degil. Telefoncu bir arkadasim Turkiye'ye gelen demosunu kullanmis ve hem son derece $Ik oldugunu hemde ele cok iyi oturdugunu soyledi. SE ilk defa olarak plastik disinda bir malzemeden kasa yapmis ve bence son derecede kaliteli olmus. Ve yine bence T610 u aluminyum kasayla 8910 titanyum kasaya tercih ederim
sinop1985
P800
PM
Posted: 2003-06-01 11:05
Selamlar

@quanax
Ben tam olarak 2.8.03 de insallah türkiyedeyim, kara yolllundan gelecem. Ozamana kadar zaten fiyati düser. Ama illaki hemen isteyen varsa ona ilk önce T610 un resimlerini gönderim (kendim cektim), ondan sonra anlasiriz. Postaylan 4-10 gün icine variyor.
1 sene uluslar arasi garantie ve 2 sene almanya üzeri garantin var.
Ben tam olarak Darica oturuyorum, ya sen?

T610 kasasi alu, titan deyil, bu demekki daha hafif. ve T610 elde cok iyi duruyor. Ekran kalitesi cok cok iyi. Batarjasi bende 4-5 gün gidiyor, ama ben cok oynuyorum (minigolf) ve cok telefon ediyorum, ve de cok müzik dinliyorum (32lik polyphonlar hele hele 50cent calinca, acayip birsey oluyor.)

Joystick cok iyi, bana göre t300 ünkinden daha iyi, daha kücük ve daha sert.

Bende evde 6 adet var, 5 tane daha gelecek.
3 ünü Italyaya gönderiyorum, 2 tane Fransaya, 3-4 tanede almanyada sattim. yani geriye 3-4 tane kaliyor.

Selamlar

[ This Message was edited by: sinop1985 on 2003-06-01 10:09 ]
JoUrNeY
P800
PM
Posted: 2003-06-01 13:01
@sinop1985

Bana 50 Cents in MIDI dosyasini atabilir misin mailimi versem ? Mail adresim elevent(at)anet.com.tr (at yerine @ gelecek tabiiki) . Simdiden tesekkurler
Bubsy
T610
From: Suadiye
PM
Posted: 2003-06-02 00:35
@ JoUrNeY

Vaaaaaay, bende Kaptan Arif'de oturuyorum (Mark & Spencer'den yukari). Ama maalesef New York'tayim. Bu arada T610 daha Turkiye'ye cikmadimi; ciktigini diye biliyordum....
Access the forum with a mobile phone via esato.mobi
Previous  123 ... 252627  Next
Goto page:
Lock this Topic Move this Topic Delete this Topic