Esato

Forum > Sony Ericsson / Sony > Software, Firmware and Drivers > Raider camera driver for K790, K800 and K810 (v6.6.5)

Previous  123 ... 787980 ... 299300301  Next
Author Raider camera driver for K790, K800 and K810 (v6.6.5)
milan91
K800 Black
Joined: Jun 04, 2006
Posts: > 500
From: Europe
PM
Posted: 2008-08-05 18:56
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post


Hahahah daj molim te ne zajebavaj se jer si zajeban vise puta, koji ti je k*** sad jel ko tebe pitao sta??? Jel pisalo Raiderski ili Milance, a??
A ko je glup vidi se, ahhahaha



Haha ti si zajeban glupane jedan... Ne znam ko je trazio da mu se zatvori tema i priznao da ne zna oko camdrivera
To je dokaz da si glup i da sam te ja zajebao
Ti da nisi glup ne bi kopirao moje fore, eto uzeo si moj gfx patch i sad se pravis faca...
hfmls
K800 Black
Joined: Mar 17, 2008
Posts: 489
PM
Posted: 2008-08-05 18:59
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
english
sacirxposed
K800 Black
Joined: Nov 22, 2007
Posts: 168
From: Montenegro
PM
Posted: 2008-08-05 20:50
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Hahahahhahaha znaci zbog toga si ti ovako reagovao, ahahahhahaha stvarno si me nasmijao, vjeruj mi

Uzeo tvoj GFX, pa da vidjeo sam da si ti napravio nesto slicno ali ustvari nije ni primaknut onome sto sam ja napravio i uradio molim te procitaj komentare sta kazu za moj GFX

Ej ovo nije mjesto za svadje, ako si raspolozan napravi novu temu za svadje, necu da spamujem kao pojedini

P.S. Ti da imas drugog posla ne bi ovamo odgovarao kad te niko ne pita, tako nadji sebi neku zanimaciju ili bar cuti, jer zna se ko progovara nepozvan....!

Wich one look better??
By Shalle.mne!


or this one by Milance

????



_________________
http://www.flickr.com/photos/shallemne/

[ This Message was edited by: sacirxposed on 2008-08-05 19:53 ]
filiptc
K810 Blue
Joined: Jan 14, 2008
Posts: 25
From: Madrid
PM, WWW
Posted: 2008-08-05 20:54
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
english plz.

I like milans better. Gradients are self-explaining.

[ This Message was edited by: filiptc on 2008-08-05 19:55 ]
sacirxposed
K800 Black
Joined: Nov 22, 2007
Posts: 168
From: Montenegro
PM
Posted: 2008-08-05 20:55
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Sorry he start firts....
http://www.flickr.com/photos/shallemne/
Raiderski
C901 Black
Joined: Jul 03, 2006
Posts: > 500
From: Poland, Hell, Mountains
PM, WWW
Posted: 2008-08-05 21:39
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
hfmls
no, I don't know how can I fight with faked contrast. it's like not very beautiful girl which is great friend - I just love it as it is R1KG001 because this firmware was in my K800 when I bought it. I didn't noticed any problems and that's why I'm still with this version

sacirxposed & recl
recl typing - 3x wrong scene was auto, WB was daylight, focus at infinity (+1 at 0.0) and that's all. first I thought that sunlight did the job but no, second pic is without the sunlight (a lot of clouds) colors are still quite like on first pic




BTW. on second pic my babe is studying a map of mountains. every man knows that woman + map = disaster LOL

_________________
K800 R1KG001
raider.4shared.com
flickr.com/photos/raiderek

[ This Message was edited by: Raiderski on 2008-08-05 20:44 ]
burner8
K800 Silver
Joined: Aug 07, 2007
Posts: 127
PM
Posted: 2008-08-05 21:43
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post

On 2008-08-05 20:50:32, sacirxposed wrote:
Hahahahhahaha znaci zbog toga si ti ovako reagovao, ahahahhahaha stvarno si me nasmijao, vjeruj mi

Uzeo tvoj GFX, pa da vidjeo sam da si ti napravio nesto slicno ali ustvari nije ni primaknut onome sto sam ja napravio i uradio molim te procitaj komentare sta kazu za moj GFX

Ej ovo nije mjesto za svadje, ako si raspolozan napravi novu temu za svadje, necu da spamujem kao pojedini

P.S. Ti da imas drugog posla ne bi ovamo odgovarao kad te niko ne pita, tako nadji sebi neku zanimaciju ili bar cuti, jer zna se ko progovara nepozvan....!

Wich one look better??
By Shalle.mne!


or this one by Milance

????


_________________
http://www.flickr.com/photos/shallemne/

[ This Message was edited by: sacirxposed on 2008-08-05 19:53 ]



the first one is better. it'S nice
milan91
K800 Black
Joined: Jun 04, 2006
Posts: > 500
From: Europe
PM
Posted: 2008-08-06 00:21
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Haha you're so stupid...
You stole my idea, yea maybe your is better, but my gfx is only beta, and it's only for my tests....

btw. your pic is on forum, my is on phone...


Odjebi majmune glupavi, ja imam pametnija posla za razliku od tebe, idi u svoje svelo i tamo muzi krave, cuvaj ovce i uzvaj u prirodi nije internet za tebe, a ni telefoni, ne znas ni da koristis telefon...
I ne nisam poceo zbog toga sto si mi ukrao ideju jer nemas svojih ideja(jer si glup naravno), nego sam poceo jer si stvarno glup i pitas kako je dobio, znaci jos jedan dokaz da ne mozes nista sam, vec si invalid...

Ne moras da mi odogovaras ovde stajem sa prepirkom sa tobom

hfmls
K800 Black
Joined: Mar 17, 2008
Posts: 489
PM
Posted: 2008-08-06 00:49
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
have you tried to edit values in contrast in origial camdriver and take two different pictures to see if you see any difference other than contrast? if it is brighter too ?
sacirxposed
K800 Black
Joined: Nov 22, 2007
Posts: 168
From: Montenegro
PM
Posted: 2008-08-06 01:33
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post

On 2008-08-06 00:21:37, milan91 wrote:
Haha you're so stupid...
You stole my idea, yea maybe your is better, but my gfx is only beta, and it's only for my tests....

btw. your pic is on forum, my is on phone...


Odjebi majmune glupavi, ja imam pametnija posla za razliku od tebe, idi u svoje svelo i tamo muzi krave, cuvaj ovce i uzvaj u prirodi nije internet za tebe, a ni telefoni, ne znas ni da koristis telefon...
I ne nisam poceo zbog toga sto si mi ukrao ideju jer nemas svojih ideja(jer si glup naravno), nego sam poceo jer si stvarno glup i pitas kako je dobio, znaci jos jedan dokaz da ne mozes nista sam, vec si invalid...

Ne moras da mi odogovaras ovde stajem sa prepirkom sa tobom




Hahahah stvarno ne moze niko da me nasmije vise od tebe, zar stvarno ti nisi svjestan sto govoris ili se samo foliras prosipas neke Beogradske glupe fore, ha??? Cujes li ti sebe glupane jedan??

Selo, krave, ovce hmmmm izgleda da to tebi vise prilici jer svarno to ide uz tebe...
Jesil ti retardiran, sto je sas tobom, sta poskusavas da postignes sa svim ovim forama i provokacijama???
Niko te nista nije pitao i pocinjes prvi neke prepirke, sta znam a sta ne i znam li uopste sa telefoinima to je moj problem nije ni tvoj ni nicji drugi, to neka ti bude jasno. A to sto kazes da imas pametnija posla ne bi se reklo, jer prvi pocinjes neke prepirke bez razloga, a to sto ti je krivo i sto si na nesto ljubomoran to ostavi za sebe....
A to jesam li ukrao tvoju ideju ili ne, to nije vazno. Pa neko je prvi napravi telefon, pa potom su drugi poceli da prave iste telefone ali kvaltet i razleke su ocigledne, ne?? Tako i sa ovom "tvojom" idejom, svaka tebi cast za ideju, EXTRA je, ali izvini mozel neko meni da zabrani da naspravim nesto bolje, NE!!! Ne moze niko pa cak ni ti, to kontaj malo-nisi ti niko pa da prosipas neke fore i fazone odje, sto ti to i ja - isti smo odje!!! Ako imas neke psihicke probleme to rjesavaj sam sa sobom ili bolje se obrati psihijatru, vjeruj mi da ce ti bit mnogo bolje i lakse... Neces napadat nikoga bez razloga.. To ti je moj iskreni savjet, vjeruj mi....

Pozdrav i uspjesno lijecenje

_________________
http://www.flickr.com/photos/shallemne/

[ This Message was edited by: sacirxposed on 2008-08-06 00:39 ]
milan91
K800 Black
Joined: Jun 04, 2006
Posts: > 500
From: Europe
PM
Posted: 2008-08-06 02:17
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Ja nista ne zelim da postignem, ti krades tudje radove i pravis se neko i nesto... Nemas pojma o zivotu i ti meni nesto pricas, ajde bezi u tvoje selo bolje da cuvas ovce.
Ovde u BG nema ovaca, a ni krava tako da ne mogu da cuvam, to sto ti imas kompleks sto si SELJACINA, seljak je covek koji je rodjen na selu i ne stidi se toga, a ti si SELJACINA.
Ja nemam nikakvih problema, vec ti imas, tvoj problem je sto hoces da budes bolji od svih, a ustvari si glup ko kurac...
Eto ukrao si moju ideju da bi kao bio bolji, onda za camdriver si smislio samo da bi kao bio bolji jer ja ne znam da radim camdriver...

Ti imas psihickih problema i tebi treba lecenje, ne meni


Ok, this SERBIAN discussion STOP here...
sacirxposed
K800 Black
Joined: Nov 22, 2007
Posts: 168
From: Montenegro
PM
Posted: 2008-08-06 02:31
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Seljacina nije samo onaj koji zivi na selu, vec je seljacina onaj u dusi a to si ti! Dzaba ti "velegrad" dzaba ti sve, seljak je seljak...korijeni su tu, od toga ne mozes da pobjegnes
Pokusavas druge da nazoves seljacim, samo da bi nasao dusi spokoj kao da nisi sam u tom svijetu...al OK ako ce ti bit lakse, ako je to tebi spokoj NEKA SELJAK SAM...samo da je tebi lakse....
Vjeruj mi da te zalim, ali stvarno. Mozda imas nekih kapaciteta ali... steta sve ce to da propadne, jer izgleda da je nesto zaposjelo tvoj sicusni mozak, ali sta ces moras i sa tim zivjet, znam da ti nije lako al' od Boga je JBG sta ce se, mora da se zivi nekako pa i sa tom manom....

Jos jednom STVARNO MI TE ZAO, voljeo bih da mogu da ti pomognem ali ja imam drugih obaveza... Savjetovao bih te da posjetis nekog ljekara, ima u BG dosta vama je potrebno takvih ljekara

P.S. Who siad this is SERBIAN discussion, I speek Montenegrian sorry

Pozdrav

_________________
http://www.flickr.com/photos/shallemne/

[ This Message was edited by: sacirxposed on 2008-08-06 01:32 ]

[ This Message was edited by: sacirxposed on 2008-08-06 01:33 ]
milan91
K800 Black
Joined: Jun 04, 2006
Posts: > 500
From: Europe
PM
Posted: 2008-08-06 02:38
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Yea it's serbian, montenegro doesn't have own language, and if have 99% of words are serbian, sooo...
Pozdrav, i ja ne trebam da se lecim i ne moras da me zalis, zali sebe...
hyperion1707
K800 Black
Joined: Sep 05, 2007
Posts: 72
From: Romania
PM
Posted: 2008-08-06 11:25
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
It's only my opinion, but I think your dialogue is disrespectful to the other forum members. You could do this by PM.
Domanoid
K800 Black
Joined: Aug 26, 2007
Posts: 46
From: Poland
PM
Posted: 2008-08-06 11:43
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post

On 2008-08-06 11:25:40, hyperion1707 wrote:
It's only my opinion, but I think your dialogue is disrespectful to the other forum members. You could do this by PM.


I must agree with this opinion...

PS. Im from Polen and... i know about what you guys discussying...

Plz. stop (or PM)
Access the forum with a mobile phone via esato.mobi
Previous  123 ... 787980 ... 299300301  Next
Goto page:
Lock this Topic Move this Topic Delete this Topic