Esato

Forum > Regional > Europe, Middle East and Africa > Slovak forum V.2

Author Slovak forum V.2
oltcit
M600 black
Joined: Sep 01, 2004
Posts: 7
From: Somewhere in the UK
PM
Posted: 2010-02-06 23:21
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
ale ba branimire? to fakt? si cital? ved je to pekna rozpravka a navyse zial aj pravdiva

PS kurwa som nasraty,vymenil som filtre ,olej,vse ok,akurat to tazne je nahovno je to na dlhu verziu,nepasuje to, behnem do kubina to dat vymenit alebo prisposobit,alebo vratit
What does not kill me, makes me strengthen
oltcit
M600 black
Joined: Sep 01, 2004
Posts: 7
From: Somewhere in the UK
PM
Posted: 2010-02-07 17:27
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post


[ This Message was edited by: oltcit on 2010-02-07 16:27 ]
What does not kill me, makes me strengthen
brakin
Apple Iphone 5
Joined: Nov 24, 2004
Posts: 1
From: ZM-BB slovakia
PM
Posted: 2010-02-07 19:52
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
milan, ak toto budes skusat, tak vsetok vercejch mas na palubovke


oltcit
M600 black
Joined: Sep 01, 2004
Posts: 7
From: Somewhere in the UK
PM
Posted: 2010-02-08 08:50
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
http://www.youtube.com/watch?[....]zKrb4A&feature=player_embedded


[ This Message was edited by: oltcit on 2010-02-08 07:59 ]
What does not kill me, makes me strengthen
oltcit
M600 black
Joined: Sep 01, 2004
Posts: 7
From: Somewhere in the UK
PM
Posted: 2010-02-08 16:36
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
nestalo sa ti nic Lubossi???
What does not kill me, makes me strengthen
sorac
J300
Joined: Sep 05, 2004
Posts: 42
From: SKlandia - New Mine
PM
Posted: 2010-02-08 20:07
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
milan prva a zakladna vec pre kazdeho bagristu.. nikdy nebagruj z boku.. DDDako vidis nevyplaca sa to.. )


som si vcera kupil super hodiny...
polar rx800cx



snima to uplne vsetko asi..
a da sa to potom pozriet na roznych grafoch a v google earth..
je tam hrozne vela info k tomu..
You'll never get a second chance to change the first impression.
sorac
J300
Joined: Sep 05, 2004
Posts: 42
From: SKlandia - New Mine
PM
Posted: 2010-02-08 20:25
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Ina rodinka.. ;-DDDD


You'll never get a second chance to change the first impression.
boto43
M600 black
Joined: Nov 23, 2003
Posts: > 500
From: Trnava-Nitra,Pardubice CSSR
PM
Posted: 2010-02-10 05:34
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
Zdravim vas tothove! Jak se vede ? Asi nic moc,ze jo. Woldkid zustal na szlovacsi,sdilet chudinu . Jo udelal chybu. Szrcs zrejme sdili chudobu v uk a to musi bejt prijemneji na pocit, i kdyz zije asi jenom s podpory. Jo a uhri zijici na uhrech nevim jestli,zijou . Jo ale budu mit veprovej hod nekdy pristi week. Tak ze neco bych jim poslal aby neposly hladem. Nepritele a kunkurenci si musime pestovat,pac bychom mohli dostat novou a ta muze byt silnejsi. Jeste jednou,zdravim horni uhry - szlovaky,magyari a cikani.
ja cejtim se bejt esatem sk podvedenej
oltcit
M600 black
Joined: Sep 01, 2004
Posts: 7
From: Somewhere in the UK
PM
Posted: 2010-02-10 08:17
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
aaale prd vyvolavaju z roboty,ze kedy sa vratim uz som dva razy posunul termin,z 3 tyzdnov budu nakoniec 2 mesiace uz nemam vobec chut ist naspat,ale rozum veli este vydrzat......v piatok vyrazam spat,kurna fix dneskaj idem do Senca,nech tam skusia nahodit to tazne.... chcel som kupit este jedneho starexa na nahradne diely,ale uz to asi nevyda casovo,nevadi,necham to na leto...
What does not kill me, makes me strengthen
oltcit
M600 black
Joined: Sep 01, 2004
Posts: 7
From: Somewhere in the UK
PM
Posted: 2010-02-10 20:32
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
oukej,tazne nahodene,akurat mi nedovolili byt pri montazi,esteze maju presklenu stenu medzi TV miestnostou a dielnou museli skratit povodne ramena a navrtat nove diery,ked nasadili a spustili na kolesa,tak cumeli,ze "kurwa nejak je to vysoko,ne? " hovorim,v poriadku,tak to chcem(nebudem ho brusit po ceste,ked budu vacsie najazdove uhly),rameno na voziku bude nadstavovane
What does not kill me, makes me strengthen
brakin
Apple Iphone 5
Joined: Nov 24, 2004
Posts: 1
From: ZM-BB slovakia
PM
Posted: 2010-02-10 20:35
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
milan .. foto pls

EDIT:





[ This Message was edited by: brakin on 2010-02-10 19:46 ]
oltcit
M600 black
Joined: Sep 01, 2004
Posts: 7
From: Somewhere in the UK
PM
Posted: 2010-02-10 20:53
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post

reserva je spatna nasadena,zajtra ju musim napravit

PS a tebe je to na co,ved mas ine auto,cize aj tazne bude ine,ne?
Ano to je cirko,ako inac stary offroadista bolo to pri hlavnej ceste,tak som ho nepustal von.
What does not kill me, makes me strengthen
boto43
M600 black
Joined: Nov 23, 2003
Posts: > 500
From: Trnava-Nitra,Pardubice CSSR
PM
Posted: 2010-02-11 06:45
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
zdravim vas horni uhrove .
v dnesnim politickym komentaru se koukneme na dnesni souziti dvou uhro-britu - szoracs kontra woldkid.
jak se cejti asi szoracs ,kdyz se na to vse kouka,jak ma woldkid novy car ,jaky on jeste nemel,ma dobre placenou praci a s nejvecsiho loosere tady, se stal sindibad (arabic - vitez), zatim co szoracsi se evidentne nedari a dnem a dnem je chudejsim a chudejsim.
jiste tezka odpoved, ale asi jako dominantni samec africke cichlidy ,kdyz dostane do nadrze dominatnejsiho samce. straci barvy , ploutve zasouva jak pes kdyz mu od strachu jede ocas nadol a snazi se skryt pod kameni.
woldkid ,ted muze uderit a dat svemu souperi konecni K.O. a snazit se doresit i financni nedorovnani mezi nima dvoma.
byl by to tezkej pravej hak ,kdyby se to snazil woldkid udelat.
a pritom staci ohlasit na nakej britskej ourad occupanational safety to naky cerny zamestnavani a oni kluci britstci se s tym vyporadaj. jitrem, jak jdou lidi do praci, obkolesijou spolem s britskyma bobikama nakej ten areal firmy a pak se jen udela kontrola dokladu a pracovnich smlouv. jo pritom si bodou statni organy furt predrikavat to zname s u.s. filmu - my delame jenom svou praci a nechte nas delat nasi praci.
jo je to ale dvousecni, ono to muze udelat i opacna strana na nas. proto tohle nedoporucuji delat i kdyz vysledek u cizich firem je stoprocentni ve prospech statu.
jo a jak se mej nasi szlovaci b1,b2, sznoura ,szip a jini stepni krocani?
byl jsem v presovu ve velkym sarisu ,stahujou tam nakej pivovar myslim nekde od nitry(topolcany)
videl jsem hodne ,hodne chudoby. muzu rict,ze wostocni szlovacs je nejchudsi cast i tak chude szlovacse.
lidi tam zijou,nam v nepredstavitelnich podminkach,beze elektriny,vody,plynu (hlavne cikani).
polaci tam pry delaj naky zajezdy s tematikou szlovensko synonymum chudoby. je to otresny. tam ja jiz delat vice nepujdu pac co tam clovek vydela to mu mistni lide ukradou. mistni lide rikaj, "co neni pod proudem aneb zabetonovano ,to se zde ukrade" .
i kdyz mne tam nebylo vse jedno, dneska jiz nelituji svou presovskou anabasi, pac clovek si udela alespon exkursi do sveta minimalne jedno stoleti vzad.
ja cejtim se bejt esatem sk podvedenej
sorac
J300
Joined: Sep 05, 2004
Posts: 42
From: SKlandia - New Mine
PM
Posted: 2010-02-11 08:49
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
citat sa to cele neoplatilo...
ale tych par viet bolo super..

You'll never get a second chance to change the first impression.
oltcit
M600 black
Joined: Sep 01, 2004
Posts: 7
From: Somewhere in the UK
PM
Posted: 2010-02-11 09:54
Reply with quoteEdit/Delete This PostPrint this post
tez myslim Lubossu ma spisovatelske crewo,ten nas bootik
a k teme: snazis sa rozduchavat vasne,ale nehrozi,myslim,ze inteligentni ludia pri problemoch drzia spolu. Ja som spokojny,situacia sa vyvija,tak ako som si ju naplanoval,popracujem do leta,potom letecky domov,so Starexom na dovcu(asi Montengro,Bulharsko,alebo Grecko,samozrejme aj s Cirkom) to v pripade ze sa vratim spat do UK pracovat,ak by som skoncil s pracou,tak si spravime velku okruznu jazdu(Taliansko,San Marino,France,Andorra Espana,UK,kupim obytny prives,porobime nakupy a pojdeme domov) Ved sa uvidi,ako sa to vyvinie,variantov je niekolko.
What does not kill me, makes me strengthen
Access the forum with a mobile phone via esato.mobi
Goto page:
Lock this Topic Move this Topic Delete this Topic