Posted by Marly
Wanneer je telefoon op de trap merkt, dat je van je route afwijkt
Het navigatie- programma moet stops toch aankunnen, mogelijk werd het veroorzaakt door het materiaal van de overkapping van het tankstation ?
Posted by Vlammetje
Zou kunnen, had ik ook al bedacht. Wel jammer dat hij daarna niet meer opnieuw het signaal oppikt
vanmiddag weer proberen, kijken hoe het dan gaat. (oh ja en verloopstuk sigaretteannsteker -> USB kabel mee van m'n headset, misschien dat hij daarmee kan laden, tot m'n autolader arriveert
Posted by Marly
Nog vorderingen met de GPS ?
Heb me trouwens weleens afgevraagd, of batterijen eerder slijten, wanneer ze zo snel leeggetrokken worden door het gebruik van navigatie ?
Zelf hebben we hier niet echt ervaring mee, wel wat gespeeld en geëxperimenteerd met diverse toestellen, maar voor regelmatig gebruik en op vakantie bleek de losse TomTom toch practischer.
Zit momenteel wat te surfen op diverse telefoon fora, mijn man komt zometeen terug van zijn dienst bij de vrijwillige brandweer, er is een ongeluk gebeurd, waarbij een gewonde uit het wrak gesneden moesten worden, daar wen je nooit aan, dan is het belangrijk, dat er thuis nog iemand wakker is, zodat je je verhaal kwijt kunt.
Niet veel interessants te lezen trouwens op de diverse telefoon fora, Nokia liefhebbers zitten vol spanning te wachten op de N96, die vanaf 15 september verkrijgbaar is, de eerste maand exclusief bij KPN. Maar dit toestel zegt me helemaal niets, bij de N95 dacht ik nog : "Wanneer hij nu eens een half jaartje op de markt is, een paar software updates heeft gehad, de kinderziektes kwijt is en misschien nog maar de helft kost
Posted by Vlammetje
Tot mijn schande heb ik niet meer gespeeld met de GPS. (leen-auto en de houder niet mee en meer van dat soort fraais)
Gisteren heb ik de autolader ontvangen (en vandaag prompt vergeten mee te nemen) dus ik kan vanmiddag weer eens een testje uitvoeren. tenslotte moet ik nog uitvinden hoe ik naar de school van mijn vriend kom. Vanaf aanstaande maandag gaat hij daar een avondstudie doen en we hadden bedacht dat het handig is als ik de auto na mijn werk daar laat, zodat hij 's avonds wat sneller thuis is. Moet ik wel weten waar ik heen moet, vandaar
Vrijwillige brandweer!
Hij helpt vandaag zijn broer mee met een whiskey-workshop op een bedrijfsfeest. Blijkt dat vanavond 'eventjes' Joe Cocker daar een optreden komt verzorgen! Toch weer een leuke schnabbel
Posted by Marly
Joe Cocker ! Wat leuk !
Dat zijn nu zaken, die je hier in Zuid-Limburg wel een beetje mist, behalve met PinkPop komen toch weinig grote namen uit het buitenland naar het zuiden afzakken. Een concert in de Randstad bezoeken, betekent voor ons toch heen en terug een paar uur rijden, daar heb je niet altijd zin in, dan moet je al een echte fan zijn !
Aan de andere kant, wanneer er een leuk evenement in Düsseldorf, Keulen of Brussel is, is dat voor ons weer dichterbij en dat heeft ook zijn voordelen. Winkelen in Aken of Keulen, een gezellig etentje in Gent of Luik, het ligt allemaal (bijna) naast de deur en dat is toch wel heel erg leuk
Posted by tranced
Hi dutch folks. My w810's t9 doesn't have dutch, that's why i'm talking english. I can talk spanish and portuguese too
Posted by Marly
Hi tranced, it's ok when you speak English here, afterall, it's the main language in this forum.
Most european phones don't have Dutch T9 either, only those originally sold in Belgium, Luxemburg and the Netherlands.
edit: typo
V600i, K600i, K700i, K750i, K800i, K810i, K850i, P990i
W800i, W810i, W850i, W900i and other brands : HTC, Motorola, Nokia, Sharp, Mitsubishi, Panasonic, Alcatel and Sagem.[ This Message was edited by: Marly on 2008-09-10 00:46 ]
Posted by tranced
I could add dutch to my t9 dictionary, but then i would need to know dutch.
Posted by Vlammetje
Guess this is as good a place as any to start learning
Posted by jafarq
Hi all of you living in Netherlands,
I happen to visit Netherlands next month and I am planing to get the G900 from there (Still not available in my country -Jordan-). I have a couple of questions if you can answer:
-What is the average retail price exec. vat (Not applicable for me, i think).
-What languages come preinstalled?
If arabic is not installed is it possible to add it later? (to write and read SMSs only).
Thats it, thanx in advance
Posted by herodile
hoe doet de k850
in ned
woon in thailand
vandaar
l
Posted by Vlammetje
huh? Hoe doet hij wat???
_________________
Theme Making Tutorial
Guru4u
Bloggage!
[ This Message was edited by: Vlammetje on 2008-09-20 20:42 ]
Posted by tranced
On 2008-09-12 12:16:03, Vlammetje wrote:
Guess this is as good a place as any to start learning
Posted by Marly
Heb net het thema voor de C702 bewonderd, ziet er goed uit !
Hoe staat het met de navigatie, werkt het inmiddels betrouwbaar, anders heb je er immers ook niets aan.
Posted by Vlammetje
Thanks
Posted by Vlammetje
zit me af te vragen of ik nu nog UMTS toevoeeg aan mijn abbo, of zal wachten tot het definitief af is ende overstap nnaar t Mobile (yuk) maken??
Oh ja, en is er nog iemand bij het selecteren van T Mobile netwerk nog niet helemaal vanzelf gaat? Ik moet het iedere keer als ik opstart nog handmatig instellen.... anders pakt hij gewoon 'Orange'.
Posted by Marly
Bij Orange heb je voor het gebruik van UMTS een USIM-kaart nodig, dus wanneer je Orange simkaart ouder dan ongeveer twee jaar is, zal UMTS mogelijk niet werken, tenzij je het UMTS-tekentje in je scherm ziet ?
Of had je UMTS uitgeschakeld ? Dit laatste is beter, wanneer je sowieso geen ontvangst hebt, de telefoon blijft anders naar het 3G netwerk zoeken, wat veel stroom kost.
Zelf gebruiken we (wel via UMTS) het "gewone" Orange World, dus niet Orange World Extra of Orange TV (streaming via UMTS). Orange TV wordt niet meer aangeboden, ik weet niet, hoe het met Extra staat, maar T-Mobile is bezig, de Orange abo's zodanig "uit te kleden", dat mensen willen overstappen, dus ik ben bang, dat dat ook niet meer te activeren is.
Ik weet niet, hoelang je abo nog loopt, maar je toestel is los gekocht en simlockvrij, neem ik aan ? Dan ben je natuurlijk ook niet verplicht, via T-Mobile te verlengen, maar dan ben je wel je opgespaarde beltegoed kwijt.
Ze zullen je wel bellen om je een verlengings-aanbod te doen, waarbij je met behoud van beltegoed naar T-Mobile kunt overstappen. Helaas is een dergelijk aanbod veel minder goed, dan wat je zelf kunt vinden, wanneer je eens op internet "shopt", maar dan is het beltegoed weer weg.
Zelf hebben we, om zolang mogelijk bij Orange te kunnen blijven, in november, resp. maart j.l. nog 2-jarige abo's afgesloten, maar zodra ze aan Orange World komen, zijn we weg, dat is immers een verslechtering, want internet via T-Mobile kost minimaal 9,95 i.p.v. 6,- euro voor Orange World.
Wat de netwerkkeuze betreft, kunnen onze toestellen inmiddels allemaal (met dus tijdelijk 4 abo's) op het T-Mobile netwerk, wanneer je het handmatig selecteert, maar onze reserve K700i en K750i geven na een tijdje weer "Orange" aan, terwijl de P990i en Nokia N95 zowel T-Mobile als Orange in het scherm tonen.
Dit ligt dus blijkbaar aan het type toestel en mogelijk ook eraan, dat de simkaarten in de K700i en K750i bijna twee jaar oud zijn, terwijl de UMTS-simkaarten in de twee andere toestellen nieuwer zijn.
_________________
V600i, K600i, K700i, K750i, K800i, K810i, K850i, P990i
W800i, W810i, W850i, W900i and other brands : HTC, Motorola, Nokia, Sharp, Mitsubishi, Panasonic and Sagem.[ This Message was edited by: Marly on 2008-10-01 19:43 ]
Posted by rencomp
Zelf probeer ik zolang mogelijk (dmv handmatige netwerkselectie) op het Orange netwerk te blijven, (ivm beter bereik dan T-mobile) maar sinds gisteren is het in mijn geval niet meer mogelijk om aan te melden op het Orange netwerk, en zowel handmatig, alsook automatisch alleen nog maar t-mobile.
Klein voordeel hiervan is, dat Orange World (wat gewoon World gaat heten) nu ook via het UMTS net van T-mobile werkt. (niet zo heel snel, maar vlotter dan GPRS)
Posted by Vlammetje
Ja, bij mij nu ook standaard T Mobile en eronder Orange.
heb een icoontje in mijn statusbar waar ik het nut niet van weet: vierkantje met een H erin?
Bereik was voor mij altijd al goed, nu nog steeds goed (met T Mobile)
Wbt GPS heb ik inmiddels trekbuddy gedownload, maar ben nog op zoek naar de bijbehorende kaarten...
Posted by tranced
How do i say hi in dutch?
Posted by rencomp
Vierkantje met H erin betekend dat je nu gebruik maakt van het t-mobile UMTS netwerk en dat je hierop gebruik kan maken van HSDPA variant wat lekker vlot werkt als je gebruik maakt van een data verbinding.
Posted by Vlammetje
Ah! BlonT zogezegd, dat had ik zelf ook wel kunnen bedenken. Data gaat inderdaad errug vlug, wat mijn gebruik ervan behoorlijk heeft doen stijgen
Ben nu naarstig op zoek naar trekbuddy kaarten, dt blijkt niet zo simpel als ik wel dacht. Je moet ze meest zelf maken, blijkt, en aangezien ik geen windows gebruiker ben, zijn de meeste proggies en tools daarvoor niet zo heel makkelijk binnen mijn bereik. Wat zou er gebeuren als ik gewoon een detailkaart van ozi erin zou knallen?
Oh ja, en volgens mijn moeder kan men geen voicemail meer bij mij inspreken, kan dit iets met de netwerk overgang te maken hebben?
Posted by domipost
On 2008-10-06 13:26:00, tranced wrote:
How do i say hi in dutch?
Hallo, but just hi is also possible
Ik heb net een W902 gereviewt, leuk ding
Edit: Het ging wat sneller dan geplant, m'n review staat nu al online! http://www.allaboutphones.nl/forum/-review-sony-ericsson-w902-t3863.html
[ This Message was edited by: domipost on 2008-11-01 19:51 ]
Posted by Vlammetje
ga ik straks ff lezen
het voicemail verhaal is niet helemaal duidelijk: Orange heeft hem gereset en toen heeft het korte tijd gewerkt en nu weer niet
Verder heeft t mob al gebeld of ik wel mijn abbo wil omzetten, dat wilde ik dus niet. Overigens een zeer onbeleefd telefoontje! Met geheim nummer, tijdens het eten en meneer had niet het fatsoen om even te vragen of hij gelegen belde! Dat deed hij dus niet en dat heb ik hem duidelijk gemaakt, vervolgens vond hij het erg vervelend dat ik niet even wilde aanhoren wat hij allemaal aan te bieden had. Voordeel: ik weet nu wel de exacte datum waarop mijn abbo af gaat lopen.... kan dus vanaf heden op elk moment iets nieuws shoppen met inachtneming van mijn veelteveel maanden opzegtermijn
Ik zat te denken: vroeger was ik een happy BEN abonnee, tot het werd opgeslokt door t mob. dat was in het geheel geen genoegen, heb nogal wat ruzie met ze gehad
Nou ja, einde rant maar weer even.
Mijn GPS experience staat voorlopig weer even helemaal stil: Voor trekbuddy moet ik zelf kaarten calibreren, dus gaat nog wel ff duren voor ik dat allemaal gebruiksklaar heb....
Posted by Marly
Wij hebben nog geen "overstap-aanbod" gekregen van T-Mobile, hoewel twee van onze (tijdelijk) 4 abo's deze maand aflopen. Eentje ervan heb ik opgezegd, het tweede, een sim-only, laat ik voorlopig even doorlopen, als reserve, kijken, hoe het gaat met (Orange) World.
Waarschijnlijk stappen we echter niet over naar T-Mobile, hoewel de dekking, die hier enkele jaren geleden nog slecht was, de laatste tijd goed is.
Maar we wonen nog geen 2 kilometer van de Duitse grens af, je zit hier te snel op T-Mobile D. Heeft soms wel voordelen natuurlijk, zo kon ik prima bellen met T-Mobile D, toen Orange een half jaar geleden eens een paar uur uit de lucht was. Wel wat duurder uiteraard, maar bij Orange gaat dat immers uit de bundel
Maar data-gebruik op een buitenlands netwerk is duur en aangezien ik mijn telefoon meer voor email en internet gebruik, dan om te bellen, wil ik niet altijd moeten opletten, of ik soms op het Duitse netwerk zit.
Dus na Orange zal het wel weer als vanouds, KPN of Vodafone worden, waarbij KPN in het grensgebied de beste dekking heeft. Vodafone UMTS is in Zuid-Limburg uitstekend, maar in Noord-Limburg zijn er nog wel een paar gaten.
Hoe bevalt de C702 inmiddels, na een paar maanden ?
Posted by Vlammetje
Voor telefoon en data gebruik ben ik uitermate tevreden. prima toestel. Ook de speaker (voor bellen), de bluetooth, het spatwater, allemaal naar wens.
Scherm helderheid prima.
Snelheid datatransfer prima.
De GPS blijft een aandachtspunt, de batterijduur ben ik ook niet zo erg enthousiast over. De toetsen voor opnemen en ophangen zijn erg klein, dat is best lastig. Volume van de SMS toon blijft LUID, zou wel iets minder mogen. Ik heb altijd een toetsenbord-lock erop staan (toestel zit normaal gesproken in mijn tas). Soms gaat de wekker en kan ik die gewoon uit zetten, soms niet omdat hij dan opeens last heeft van het geblokkeerde toetsenbord. Erg hinderlijk als je nog half slaapt!
GPS blijft een zorgenkindje. Gisteren ben ik ivm file een stukje omgereden om de snelweg te mijden. vanaf het moment dat ik van de route afweek tot het moment dat ik hem uitzette, is hij constant aan het zoeken geweest waar ik me eigenlijk bevond! maar bleef wel instructies roepen, ondanks dat hij iedere keer een ander punt op de kaart als 'hier ben ik' prikte. Zelfs toen ik thuis het parkeerterrein op reeed, vond hij nog dat ik moest omkeren. Niet zo fraai
Over het geheel genomen ben ik tevreden, een paar kleine dingen vind ik wel te overzien.
Posted by domipost
Erg hinderlijk als je nog half slaapt!
Haha, lijkt een beetje op die wekkers waarbij je eerst een puzzeltje moet oplossen
'k heb net een K660i gekocht, hoop hem deze week binnen te krijgen. Zal hier wat ervaringen posten. Review heb ik geen tijd voor omdat ik nu met de C905 bezig ben en volgende week de Renoir krijg
Posted by domipost
Ik heb hem binnen en ben er over het algemeen erg positief over. Het toestel ziet er echt geweldig uit, hoewel het wel een beetje fragiel voelt. De interface is geweldig, zoals bij elk Sony Ericsson toestel. Het toetsenbord is beter dan ik verwacht had, hoewel de verlichting lelijk is. In plaats van de toetsen word gewoon het hele toetsenbord verlicht, wat er IMO echt niet uit ziet.
Unboxing filmpje: Klik
Posted by Vlammetje
Ik ben weer eens aan het nedenken over hoe het allemaal goedkoper zou kunnen.....
Als volgt: ik bel voornamelijk met mijn vriend, daarna met mijn ouders, daarna de rest van de wereld. Meer dan 50% van mijn gesprekken voor ik vanuit huis (wel op mijn mobiel)
Mijn vriend belt ook merendeels vanuit huis (wel mobiel), met mij, zijn ouders en een paar vrienden.
Eigenlijk zou ik het liefst een abbo afsluiten waarbij ik gratis naar mijn vriend zou kunnen bellen en een paar 'voordeel'nummers kan selecteren (ouders, zus, vriendinnen oid), ook van diegenen die met een andere provider bellen. 'Gratis naar vast' (wat enkelen via het KPN netwerk bieden) is ook wel handig.
Toestellen hebben we, dus mag een sim-only zijn.
Op het ogenblik is de verdeling als volgt:
Ik bel via T Mobile (voorheen Orange) en gebruik aardig wat data, en wat smsjes
Mijn vriend belt via Tele2, geen data en weinig sms
Mijn pa via Vodafone
Mijn ma via KPN
Schoonouders via Tele2....
Het onderling gratis bellen komt vooral bij zakelijke abbo's voor. Gesprekstarieven zijn weer wat ongunstiger, en hoewel er een eenmanszaak in ruste aanwezig is (met actief KvK nummer) weet ik niet zo zeker of er consequenties zijn aan het afsluiten van een abbo voor privé doeleinden met een KvK nummer van het bedrijfje:? Overigens zag ik dat het via Typhone.nl ook zonder KvK nummer lijkt te kunnen.
Verder weet ik dat Telfort gratis bellen (in daluren of altijd?) naar andere Telforters biedt. Wat voor datanetwerk (snelheden) biedt telfort? Zit nu op HSPDA van T Mobile.
Mijn vriend studeert, dus kan ook van studentenaabiedingen gebruik maken, ik echter niet. Bij bijvoorbeeld Wireless Circle zit je weer met gratis onderling, een bundel en vrij hoge kosten buiten de bundel.
Vodafone en T Mobile bieden (tegen betaling van 10 euro meen ik) 50% reductie op een aantal nummers. is die 10 euro per maand of eenmalig? Geldt dit ook voor niet vodafone/t mobile nummers?
T Mobile heeft weer iets van 'thuis bellen' waarop je vanaf je huisadres tegen vaste lijn tarieven belt? hebben andere providers dat ook?
Zijn er nog andere (betere) opties die ik gemist heb?
Wie biedt er meer?
Posted by Marly
Tja......Jullie zijn bij ongeveer alle providers, die we hebben
Zo heeft T-Mobile bijv. My Faves, waarbij je voordeliger naar vijf nummers kunt bellen.
Voor dergelijke vragen is er een prima site : http://www.telecomvergelijker.nl , mijn favoriete site in NL
Een paar dingen, die ik zo uit mijn hoofd weet : "thuisbellen" is er niet alleen van T-Mobile, maar ook KPN heeft iets dergelijks, zelfs iets beter.
Wat data betreft, een bundel voor 6 euro per maand (Orange World) krijgen we nergens meer
Verder heeft Vodafone de zgn. Blox (voordeelbundels), Zorgeloos Internet kost 9,50, Zorgeloos naar Vast (onbeperkt bellen naar vaste nummers) kost 20 euro, Voordeel naar Vast (bellen naar vaste nrs. voor 5 cent p/m) kost 7,50 euro, dit alles per maand. Ze hebben ook nog sms Blox (maar jullie smsen niet zoveel) en Blox voor bellen naar en in het buitenland.
Mijn man heeft van zijn werk een Vodafone abo, vandaar, dat ik de mogelijkheden bij Voda wel zo'n beetje ken.
Een zakelijk abo afsluiten met dat KvK nummer lijkt me geen probleem, bij T-Mobile in ieder geval niet, maar ook niet bij de andere providers.
Succes en misschien zie ik je nog terug op TelecomVergelijker !
_________________
V600i, K600i, K700i, K750i, K800i, K810i, K850i, P990i
W800i, W810i, W850i, W900i and other brands : HTC, Motorola, Nokia, Mitsubishi, Panasonic and Sharp.[ This Message was edited by: Marly on 2008-11-19 09:59 ]