Posted by Bianca
Oh ik dacht dat die van jou helemaal op was? Dat klepje van jou was destijds al heel los vergeleken met die van mij toen. Was ook niet gek als je zag hoe jij dat ding opende
Posted by MEEUW
Ja voor mij was hij op. Voor mijn vader niet. die kon er nog wat mee. (alles beter dan siemens c60..)
Posted by Janet_k500i
Als ik op de pc ben kijk ik naar die link...
Mijn zusje heeft een d600 gekregen vandaag. Is het wat die tel...
Posted by MEEUW
Zelfde als de d500 alleen meer dingen vernieuwd?
Qua uiterlijk moet je bij bianc zijn
http://www.newmobile.nl/eur/nl/phone.php?phone_id=118c3ce
Posted by Janet_k500i
hmm
iemand trouwens al ervaring met dit
http://www.doemaardiemp3speler.nl/index.php?r=178038
Je krijgt dan een gratis Ipod..
Kunnnen jullie mij helpen
Posted by Bianca
Volgens mij is dit toch echt en pyramide spel ondanks dat ze beweren van niet. Het was afgelopen week bij zo'n consumentenprogramma (opgelicht dacht ik). Daar werd overigens niet bevestigd of het werkt (alleen door de eigenaar). Ikzelf zou er nooit aan meedoen iig.
Posted by MEEUW
Ja daar dacht ik ook al aan bianc. Las het op andere site toevallig. Het is gewoon piramide spel.
En volgensmij kan je daar niet omheen
Posted by MEEUW
Ik rij van amsterdam naar den haag. Is mijn sms geheugen vol. Dus om de 5 min peep peeperdepeep. uur lang.
Vervolgens heb ik na half uur zoeken een parkeerplaats. En met al die 1 richtingsverkeer shit.
Naja ik hoef dus niet te betalen, dat viel weer mee.
Maargoed val die mobiel uit mijn zak. Onder een auto. Nou was blij dat ik dat ding nog kon pakken. Toetsenbord nergens te vinden.
Nu moet ik een schroevendraaier pakken om toetsen kunnen bedienen.
zucht.... heb ik weer
Posted by MEEUW
Naja, kan er dan niemand leuk inhaken op mijn verhaal? of zit iedereen druk werkloos te zijn?
Vind trouwens niet eerlijk dat je soms zoveel bij mobiele telefoons moet betalen.snik.
Maargoed, nog even volhouden met schroevendraaiertje
Posted by deliciosomarron
@ meeuw
welk type toestel heb je dan?
Posted by MEEUW
Ik had eerst de e700 van samsung. Maar vorig jaar nieuwe "gehad" van orange c500 spv. Die ben ik verloren. EHm toen had ik een c60 van siemens. Maar die is gevallen en een gedeelte ligt nog onder een auto ergens in den haag.
Nu kan ik die verio vereo ofzoietz nemen maar dat gaat me 200 euro kosten en een n70 die gaat ook 200 euro kosten ongeveer. terwijl t-mobile wel gewoon gratis krijg. maar weiger om een 2 jaar abbo te nemen. niks voor mij
greetz
MEEUW
Posted by deliciosomarron
Bedoel je soms de (mda) Vario / Orange Spv M300 / I-mate K-Jam / HTC Wizard / O2 XDA Mini S / Qtek 9100 (en met een ander uiterlijk, de VPA Compact II)?
Die is inderdaad met de meeste 2-jarige contracten gratis, maar met sommige 1-jarige contracten niet duurder dan 100 euro. ik geloof zelfs iets van 70 euro bij een T-mobile flex 30 of 40 van 1 jaar.
Ik zou dat ding ook alleen maar nemen voor de landscape modus, maar daarmee is alles dan ook weer gezegd!
Posted by MEEUW
Hoezo dat dan? Nog andere goeie surgesties dan?
Posted by deliciosomarron
De enige reden voor mij om een pda met telefoonfuncties te nemen was om er navigatie software op te draaien, maar aangezien ik nu tomtom mobile 5 voor mijn p910 heb gekocht (draait overigens ook gewoon op de p800) is die reden ook vervallen. Tomtom kun je op beide telefoons ook in landscape modus weergeven dus ik vermaak me voorlopig nog wel met mijn 2 "oudjes".
Sja, wat zou ik je kunnen aanraden? Als je (nog) geen hekel aan Samsung hebt dan zou ik voor de D800 gaan. Het is qua specificaties wel minder dan de D600 maar wel een stuk platter, bijna net zo dik als een motorola V3(i). Het lag wel lekker in de hand en is ook bijna gratis bij de meeste 1-jarige contracten van het merendeel van de providers.
Posted by MEEUW
Ja ik vind tomtom erg belangrijk. Daarbij mijn spv500 kon hem net niet aan zeg maar.
Ik vind dat orange eeeerg zuinig is met aanbiedingen hoor. Alles kost 2 keer zoveel lijkt het wel.
Alleen weet niet wat de internet tarieven van t-mobile zijn maar dat zoek ik zo nog wel even op. tnx voor je advies, zal eens kijken en vergelijken
Posted by deliciosomarron
@Meeuw
Haperde tomtom of stotterde alleen de navigeerstem tijdens het navigeren? Het kon namelijk wel eens het geval zijn dat een te gedetailleerde weergave van de kaart het probleem was, teveel poi's misschien? Soms wil een reset van de instellingen ook wel eens wonderen doen en daarna kijken vanaf waar het fout gaat.
Bij T-mobile heb je tegenwoordig iets van onbeperkt internetten voor 9 euro en 50 cent per maand voor "smartphones", dus bijna hetzelfde als Orange world maar dan iets duurder :
http://www.t-mobile.nl/t-zone[....]e/pocket_internet_tarieven.asp
De tariefplannen van T-mobile beginnen ook steeds meer op die van Orange te lijken, misschien dat ik volgend ook maar eens een flex-abo ga scoren.
Posted by MEEUW
Ik had een haperende en stotterende volgensmij hahha ja het was niet helemaal legaal maar had de flitspalen shit geinstalleerd. Maar spv was in alles een beetje traag leek het wel. reactie was traag. De processor was uit een 286 gehaald leek het wel.
Ik zit beetje te twijfelen of ik toch niet naar t-mobile ga want orange krijg ik niks gratis lijkt het wel....
tnx so far...
Posted by MEEUW
Toch raak ik beetje in verwarring met dat t-mobile internet gebeuren. http://www.t-mobile.nl/persoo[....]foons_en_tarieven/ps1.76.3.asp
Bedoel waar zijn die tarieven dan voor enzo?
9,50 onbeperkt internetten mobiel, het lijkt vna niet als je daar even door surf op die links.
Posted by deliciosomarron
Volgens mij zijn die tarieven voor het inloggen op de t-mobile wifi-hotspots en het inbellen via gprs gebruikmakend van het internetprofiel, maar ik kan me natuurlijk vergissen.
Maar hoe dan ook komt het bovenop de bundel die je per maand neemt, dus je bent sowieso het bedrag van je bundel + 9,50 euro kwijt. Lijkt me dus alleen voordelig als je heel weinig belt en meer een portable msn-freak bent.
Posted by deliciosomarron
Voor wie er nog een gratis simkaartje bij wilt hebben
https://www.easymobile.nl/landingpage/landingpage3.html
Geldig t/m 13 maart 2006!
Posted by MEEUW
opvallend staan nergens de actie voorwaarde in. of kijk ik er overheen?
Posted by Vlammetje
ik zie dat ik alweer ruimschoots te laat ben
Posted by Bianca
Ik heb er anders nog steeds geen gehad. Had wel zo'n simkaartje besteld
Posted by MEEUW
Het val niet mee om mobiel uit te zoeken en zo goedkoop mogelijk hem te krijgen:P(waar tomtom op kan dan he)
T-mobile is onbeperkt internetten op hun eigen sites. Dat vind ik dus niet onbeperkt. Sterker dat is het gewoon niet dus. Google kost dus gewoon geld.
Eigenlijk ergens een klacht in dienen. Maar waar.....
De telecome menier lulde zich er mooi omheen toen ik zei dus das niet onbeperkt. " nou ehm jawel in zoverre dat het wel op de t-mobile sites is. En t-mobile heeft ook een soort google..."
s200 leek me ook wel mooi dingetje btw.
groetjes,
Nog steeds vogelgriepevij MEEUWIE
Posted by Vlammetje
hullo allen, ik ben eindelijk weer eens online
Posted by *Jojo*
Hi Vlammetje! Snak tijd geen ziet hier op Esato. . . Wat bent u op naar onlangs geweest? Ik hoop dat iedereen goed met u en Michael is - hehehehehehehehe.
Posted by Vlammetje
ha die jojo!
Ik heb Michael al in geen twee jaar gezien of gesproken maar het zal best goed met 'em gaan hoor. Hoogste tijd dattie weer 'es deze kant uit komt
Met mij gaat het beter, ik ga weer eens verhuizen, ik woon hier tenslotte alweer 5 weken.... tijd om te gaan!
Verder geen nieuws, nieuwe baan bevalt, ik heb het er maar druk mee, huisje bevalt dus niet, vandaar dat ik maar eens wat groter ga wonen.... over 3 weken ziet alles er al weer veel beter uit.
Nou mazzels!
(enne.... succes met de babelfish vertaling he
Posted by MEEUW
Jo, nog steeds zoekend voor abbo overigens. Jullie nog wat bijzonders gedaan?
Ehm abbo. orange deur uit, nieuwe nemen. Wat doet orange met mijn 500 inmiddels per ongelijk opgebouwde smsjes? weggooien! ja u leest het goed. Kan niet meer omgezet worden naar pre-pay of wa eva. stom he ?
orange word er niet beter op. :'( snik
Posted by *Jojo*
@vlammetje - Dat is mooi om van u Marga te horen! Ik hoop slechts dat iedereen goed ook met Michael is. . . Gebruik u nog steeds de 'pen' dat ik u gaf? Heeft de inkt uit reeds gelopen? Vergeef alstublieft mij (opnieuw) voor de problemen ik had veroorzaakt u steun dan hier aan Esato. . . Ik hoop meer van u Marga te zien. . . Als Esato zeker nodig meer van u van hierop heeft. Neem de Zorg als altijd!
Posted by *Jojo*
@meeuw - Ja. . . Bedankt voor het 'abbo' ding. . . Sinaasappel, purper of wat ooit kleur, zal doen met die mij paar. SMS doe geweldig aan mijn einde mijn vriend. . Ik hoop dat een dag wij SMS hier kunnen sturen. . Van mijn einde tot van de joue. Ik hoop dat het allese een OKAY!
Posted by deliciosomarron
@ meeuw
Het is niet dat ze het niet kunnen, het is meer dat ze het niet willen, softwarematig gezien is er maar een kleine ingreep voor nodig om jouw opgebouwde sms-tegoed mee te nemen naar een eventuele prepay versie van jouw huidige nummer. Ze doen / deden het immers ook met beltegoed dus moeten ze niet jammeren want het staat zelfs min of meer op hun site dat het kan :
"Als ik mijn Sms Voorraad een maand niet helemaal gebruik, kan ik de overgebleven smsjes dan meenemen?
Ja, net zoals met je bundel geldt dit ook met je Sms Voorraad. Je neemt de overgebleven Sms Voorraad onbeperkt mee naar de volgende maand. En de daarop volgende. Want wat van jou is, blijft natuurlijk van jou, ook je Sms Voorraad."
of deze natuurlijk :
"Stel ik houd heel veel sms'jes aan het einde van de maand over, kan ik het bedrag dan weer terugstorten in mijn bundel?
Nee, maar omdat bij Orange je sms'jes onbeperkt geldig blijven zonder voorwaarden, neem je ze gewoon mee naar de volgende maand. Want wat van jou is blijft natuurlijk van jou, ook je Sms Voorraad."
En in dit antwoord is ZONDER VOORWAARDEN toch wel de kern voor je eventuele verweer, dus ik zou dat dan maar eens even aankaarten bij de mensen van de klantenservice en ze verwijzen naar de Orange site. Als je iets niet meent moet je het niet schrijven, dat is misleiding.
En ja, het is toch echt van jou hehehe.
Posted by Vlammetje
Orange lijkt me toch echt niet veel beroerder dan andere providers...
Posted by Bianca
Dat had ik een poosje terug al gehoord inderdaad, dat orange dat omzetten niet meer doet. Dat is voor mij ook 1 van de redenen waarom ik eigenlijk een alternatief voor orange zoek (heb nu nog steeds prepay omdat ik nog geen abo of sim only gekozen heb). Het is natuurlijk wel onzin dat ze overal adverteren dat smsjes onbeperkt houdbaar zijn terwijl dat eigenlijk niet zo is. Daarnaast is smssen via orange toch ook nog vrij duur? In ieder geval wel via prepay.
Maar ik wil nu dus de w810i hebben. Ik twijfel nu dus of het handiger is om die met een abo aan te schaffen (wel 1 jarig want ik heb geen zin om er 2 jaar aan vast te zitten). Of dat ik het toestel los koop en een sim only abo ernaast. Voordeel is dan wel dat ik het toestel snel kan halen en dat het toestel los is en zonder branding. Volgens mij is orange de enige die nog niet zoveel aan branding doet, dus dan kom ik daar weer terecht. Keuzes.....
Posted by deliciosomarron
Ik denk dat ik pas weer aan nieuw contract afsluit wanneer er duidelijkheid komt over dat internationale roaming gedoe binnen Europa. Gelukkig loopt mijn huidige contract per januari 2007 af en dan kan ik desnoods wel even de prepay man uithangen tot medio 2007 en als Orange mijn nummer dan niet wil omzetten naar prepay dan porteer ik het wel naar T-Mobile prepay. Ik bel nu toch al voor 16 cent, na 15.00 uur, per minuut en dat wordt over een paar weken 14 cent (T-Mobile after 3 met de T-Mobile prepaid bonus na 18 maanden). Verder kost een sms versturen 9 cent dus misschien hou ik het straks wel alleen bij prepaid in plaats van postpaid.
Oh ja, dit is pas echt lachwekkend van Orange, er mogen maar 2000 mensen intrappen hehehe :
http://orange.nl/acties/spotlight/
Aan onbeperkt zit blijkbaar een limiet van 2000 minuten per maand (Niet onbeperkt dus!), sms-en en mms-en wordt er apart bijgerekend en in / naar het buitenland bellen gaat ook niet uit de bundel. Alleen handig als je een jaar lang in het land blijft en geen InternetPlusBellen van KPN oid hebt. Lijkt mij dat je dan toch goedkoper uit bent met "Orange naar Orange" (ook 2000 minuten per maand) en een sms-bundel uit je maandelijkse bundel als toch bijna al je vrienden al met Orange bellen.
Posted by Vlammetje
roaming is en blijft duur, hoe je het ook wendt of keert. Alhoewel het bij Vodafione redelijk gaat, in andere 'vodafoine landen'... maar daarbuiten haal ik toch echt ff een lokale prepaid sim
Posted by rencomp
SMS'en bij Orange prepaid is al een tijdje niet zo duur meer hoor, Je Ready kan je via (het gratis) 0800-2870728 omzetten op het nieuwe prepaid tarief.
Hierbij kost het SMS'en 9cent per stuk. (ik had na het beindigen van mn abo nog flink wat tegoed over, wat gelukkig nog wel meegenomen kon worden, sinds ik met orange Prepay bel, is het goedkoper geworden dan toendertijd bellen met Free 30 abo...)
Wat bellen in het buitenland betreft: Momenteel is Vodafone idd de beste keuze, zeker prepaid, waar de tijdelijke actie, 3 betalen, 60 bellen, nog van toepassing is. Handig, als het tuisfront, je daarmee belt, betalen ze maar 3 minuten, en jij in het buitenland, maar 99 cent...
Posted by Bianca
Je bent de eerste van wie ik dat hoor. Daar lopen ze dan ook weer niet mee te koop. Ik denk dat ik maar ga kijken voor een sim only van vodafone of hi. Dan koop ik het toestel wel los, want mijn t68i heb ik na 2 dagen ook wel weer gezien. Sim only van orange is sowieso niet echt aantrekkelijk. Van wat ik zie krijg je dan gewoon het abo voor de helft en dat is het.
Posted by rencomp
Staat gewoon bij Orange op de Site
http://www.orange.nl/orange/producten/prepaid/prepaid.php
Meeste Sim-only geven alleen maar 40-50, of soms zelfs 60% korting op de algemene bundels, maar bij een Vodafone abo is dit meestal wel gunstiger dan bij een Orange abo. (bij Vodafone abo zijn de belminuten/minuut meestal al iets goedkoper)
Posted by Vlammetje
kijk dat wist ik dan weer niet
Posted by deliciosomarron
Met duidelijkheid over de roaming-tarieven doelde ik dus op het volgende nieuws waarvan ik aannam dat jullie ervan op de hoogte waren :
| Quote: |
EU: Bellen in buitenland moet veel goedkoper |
| Quote: |
Roaming' in EU niet voor 2007 goedkoper |
Ik wacht dus eerst geduldig af wat de uitkomst hiervan wordt en het lijkt mij dat het niet veel slechter kan worden dan dat nu het geval is. Ik vraag me trouwens wel af wat voor impact dat op de huidige abonnementsvormen gaat hebben als het erdoor komt.
_________________
Only dead fish go with the stream!
[ This Message was edited by: deliciosomarron on 2006-04-09 12:46 ]
Posted by Vlammetje
Dit speelt al een tijdje volgens mij, maar ik moet eerlijk zeggen dat ik voorlopig niet al te hooggespannen verwachtingen koester. Ik moet nog zien of er inzichtelijk gemaakt wordt waaraan er zoal betaald wordt per minuut en of het ook allemaal goedkoper kan.... tot die tijd houd ik me toch maar lekker bij Vodafone.... en beperk ik het roamen...
Posted by doming
ik heb de w810i (orange branded, maar niet vervelend, themes gewoon veranderbaar, enkel 2 afwijkende menu-icoontjes, orange logo ipv walkmanlogo onder) woensdagmiddag gehaald bij de orange shop in eindhoven.
Ik scheen de tweede te zijn, ze waren die dag nét binnen.
met studentenkorting twv 25 eur hoefde ik nog maar 45 euro bij te betalen, bij een 1-jarig 32,50 orange free.
Daar komt nog bij dat de eerste 4 maanden ik maar 22,50 hoef te betalen (netwerkactie oid) plus het feit dat je na 6 maanden je abbo kunt downgraden naar 22,50.
Tel op je winst!
[ This Message was edited by: doming on 2006-04-14 02:01 ]
Posted by masterp
@ doming , tis een mooie actie , maar ik wacht effe ermee tot 3 !!! van mijn abboos zijn afgelopen , en ik vind de w810 niet zo erg verschillend van mijn w800 , ik wacht daarom op de p990 met een steengoede actie
Posted by Bianca
Ach ik heb mijn w800i goed kunnen verkopen. Wel zonde dat orange nu ook gaat 'branden'. Daar had je nog kans op een unbranded en unlocked toestel (net als bij mijn w800i). Dus nu zal ik dan sowieso een los toestel moeten kopen. En als ik dan bereken wat het 2 posts hierboven kost scheelt het niet eens zoveel, alleen betaal je dan uitgespreid over 1 of 2 jaar.
Posted by Vlammetje
Dat is maar hoe je het bekijkt..... een abbo 'uitsmeren over 1 of 2 jaar' of een sim free toestel nu kopen en betalen.... en dan toch nog belminuten enzo moeten inkopen!! Want je gaat het ding toch ook gebruiken, neem ik aan....
Posted by masterp
heb ik vandaag mijn k700 willen updaten ( mijn broertje gebruikt die ) doet die nu nix meer
heb sonyericsson al 2 mailtjes gestuurd , en hier hulpgevraagd http://www.esato.com/board/vi[....]ic=66330&start=990#post1625969 maar tevergeefs
zodra ik meer weet post ik het wel
edit : andere link
_________________
proud owner of a
w800i ,:es: p910i + route 66 mobile 2006 and a
hbh-600 , gave my
k750i to my girl and gave my
k700i to my little brother ( everyone happy [ This Message was edited by: masterp on 2006-04-16 21:37 ]
Posted by Bianca
| Quote: |
|
Dat is waar, maar ik weet nu al dat ik met kapot ga ergeren aan die branding. Dan gebruik ik het toestel 3 maanden en dan verkoop ik het weer. Zelfs orange brand en simlockt de toestellen nu, dus ik heb een losse besteld. Wat abo betreft heb ik een telfort abo op het oog die beginnen al vanaf 3.95 per maand als sim only. Ik moet alleen dus nog even uitzoeken hoe dat zit met het bereik van telfort.
Posted by deliciosomarron
@ bianca
Telfort is een dochter van KPN tegenwoordig en persoonlijk heb ik altijd wel goede ontvangst met ze gehad. De tijd dat ze leentjebuur op het Vodafone-netwerk speelden bij slechte ontvangst is alweer jaren geleden en op plekken dat ik echt bijna geen ontvangst met ze heb, in bijvoorbeeld het bos, heb je gelukkig ook zoiets als een gratis af te luisteren voicemail.
Posted by Bianca
Dat van kpn wist ik niet. Ik wist wel dat ze niet meer op het netwerk van vodafone zaten (destijds nog libertel zelfs volgens mij). Ik denk dat ik eerst maar eens een keer een prepaid simkaart ga regelen ergens want straks zit ik een jaar vast aan een abo waar ik geen bereik mee heb (net zoals ik eerst bij orange had).
Posted by MEEUW
Goedemorgen, daar bent ik ook weer even.
wat voor nieews heb ik?
Verlieft, ben verlieft, op de n80 hihi
Verders Red hot chilli peppers komen nieuw album 1 mei.
Het is mooi weer en na 11en. U weet wat dat betekend! De tap en terrasje is weer open.
Verder hou ik maar mijn orange abbo want heb nu een mobiel waar ik niet mee kan smsen en dus een smsbundel van pakweg 500, en dat sms ik nooit op !
Een vriendin had zich al aangemeld overigens om een poging te doen maar ik heb haar al genoeg verwend was ik van mening
Hoest met jullie ? Nog wat nieuws?
Wilde plannen voor de zomer? Ik hoorde dat loveparade weer ging beginnen op de radio vanmorgen. Ga er zo even over informeren op internet.
Kusss